prof. dr hab. Piotr Kulicki

Wydział Filozofii - Instytut Filozofii
Katedra Podstaw Informatyki

Stanowisko: Profesor

  • Dyrektor Instytutu (od 2019-10-01)
  • Kierownik Katedry (od 2019-10-01 do 2020-01-31)
  • Kierownik Katedry (od 2017-10-01 do 2019-09-30)
  • Prodziekan (od 2016-09-01 do 2019-08-31)
  • Prodziekan (od 2015-06-09 do 2016-08-31)