mgr Michał Horodelski

Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu - Instytut Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu
Katedra Informatyki Stosowanej

Stanowisko: Wykładowca

Lista prowadzonych zajęć - Semestr Zimowy 2019/2020

SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotRodzaj zajęć
WTOREK
WMP-310 14:10 - 15:50 T Konsultacje konsultacje
ŚRODA
WMP-222 11:40 - 13:20 T Zaawansowane metody sztucznej inteligencji
Od: 2019-12-03 do 2020-01-29 (grupa 3)
ćwiczenia
PIĄTEK
WMP-216 08:20 - 10:00 T Zaawansowane metody sztucznej inteligencji (grupa 1) ćwiczenia
WMP-216 10:00 - 11:40 T Zaawansowane metody sztucznej inteligencji
Od: 2019-10-01 do 2019-11-29 (grupa 3)
ćwiczenia
WMP-216 11:40 - 13:20 T Zaawansowane metody sztucznej inteligencji (grupa 2) ćwiczenia

Lista prowadzonych zajęć niecyklicznych - Semestr Zimowy 2019/2020

SalaGodz.od-doPrzedmiotRodzaj zajęć
2019-10-08 (WTOREK)
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2019-10-15 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2019-10-22 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2019-10-29 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2019-11-05 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2019-11-12 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2019-11-19 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2019-11-26 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2019-12-02 (PONIEDZIAŁEK)
WMP-216 10:00 - 11:40 Zaawansowane metody sztucznej inteligencji (grupa 1) ćwiczenia
WMP-216 11:40 - 13:20 Zaawansowane metody sztucznej inteligencji (grupa 2) ćwiczenia
WMP-216 13:20 - 15:00 Zaawansowane metody sztucznej inteligencji (grupa 3) ćwiczenia
WMP-604 15:00 - 16:40 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
2019-12-03 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2019-12-10 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2019-12-17 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2020-01-07 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium
2020-01-14 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 6) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 4) laboratorium
2020-01-17 (PIĄTEK)
WMP-118 11:40 - 13:20 Konsultacje konsultacje
2020-01-21 (WTOREK)
WMP-221 10:50 - 12:30 Architektura komputerów (grupa 3) laboratorium
WMP-221 12:30 - 14:10 Architektura komputerów (grupa 2) laboratorium

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień