mgr Krzysztof Buszowski

Wydział Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu - Instytut Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu
Katedra Informatyki Stosowanej

Stanowisko: Wykładowca

Lista prowadzonych zajęć - Semestr Zimowy 2019/2020

SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotRodzaj zajęć
PONIEDZIAŁEK
WMP-221 15:50 - 17:30 T Aplikacje w środowisku Java (grupa 4) laboratorium
WMP-221 17:30 - 19:10 T Aplikacje w środowisku Java (grupa 3) laboratorium
WMP-221 19:10 - 20:50 T Aplikacje w środowisku Java (grupa 2) laboratorium
ŚRODA
WMP-206A 15:50 - 17:30 T Aplikacje w środowisku Java (grupa 1) laboratorium
WMP-206A 17:30 - 19:10 T Laboratorium programowania: aplikacje w różnych środowiskach programistycznych (grupa 3) ćwiczenia
WMP-221 19:10 - 20:50 A Laboratorium specjalistyczne II (grupa 3) ćwiczenia
WMP-221 19:10 - 20:50 B Laboratorium specjalistyczne II (grupa 4) ćwiczenia
PIĄTEK
WMP-311 15:50 - 17:30 T Konsultacje konsultacje

Lista prowadzonych zajęć niecyklicznych - Semestr Zimowy 2019/2020

SalaGodz.od-doPrzedmiotRodzaj zajęć
2019-10-29 (WTOREK)
WMP-206A 09:10 - 10:50 Aplikacje w środowisku Java (grupa 2) laboratorium
WMP-206A 19:10 - 20:50 Laboratorium programowania: aplikacje w różnych środowiskach programistycznych (grupa 3) ćwiczenia
2019-11-12 (WTOREK)
WMP-206A 07:30 - 09:10 Aplikacje w środowisku Java (grupa 1) laboratorium
WMP-206A 09:10 - 10:50 Aplikacje w środowisku Java (grupa 1) laboratorium
WMP-221 14:10 - 15:50 Aplikacje w środowisku Java (grupa 4) laboratorium
WMP-221 15:50 - 17:30 Aplikacje w środowisku Java (grupa 3) laboratorium
WMP-206A 19:10 - 20:50 Laboratorium programowania: aplikacje w różnych środowiskach programistycznych (grupa 3) ćwiczenia
2019-12-03 (WTOREK)
WMP-206A 19:10 - 20:50 Laboratorium specjalistyczne II (grupa 3) ćwiczenia
2019-12-10 (WTOREK)
WMP-206A 09:10 - 10:50 Aplikacje w środowisku Java (grupa 1) laboratorium
WMP-206A 19:10 - 20:50 Laboratorium programowania: aplikacje w różnych środowiskach programistycznych (grupa 3) ćwiczenia
2019-12-17 (WTOREK)
WMP-206A 19:10 - 20:50 Laboratorium specjalistyczne II (grupa 3) ćwiczenia

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień