Wydział Nauk Społecznych
Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie)
Rok I - Semestr 2   2018/2019


Lp.PrzedmiotPunktyL.godz.Prowadzący
Blok wykładów ogólnych
1Emocje i motywacje (wykład)E/3 30 dr Małgorzata Torój
2Psychologia różnic indywidualnych (wykład)E/4 30 prof. dr hab. Andrzej Sękowski
3Historia filozofii (wykład)E/3 45 dr Maksymilian Roszyk
4Metodologia psychologii (wykład)E/6 30 dr Tomasz Korulczyk
Ćwiczenia obowiązkowe (blok podstawowy)
1Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/2 30 dr Małgorzata Torój
2Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/2 30 dr Małgorzata Torój
3Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/2 30 mgr Anastazja Zawiślak
4Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/2 30 mgr Anastazja Zawiślak
5Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/2 30 mgr Karolina Janik
6Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/2 30 mgr Karolina Janik
7Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/2 30 mgr Aleksandra Hoffmann
8Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/2 30 mgr Aleksandra Hoffmann
9Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/2 30 mgr Daria Dmowska
10Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/2 30 mgr Daria Dmowska
11Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/2 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
12Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/2 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
13Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/2 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
14Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/2 30 dr Martyna Płudowska
15Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/2 30 dr Martyna Płudowska
16Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/2 30 dr Martyna Płudowska
17Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/2 30 mgr Ewelina Sitko
18Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/2 30 mgr Izabela Woszczyńska
19Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/2 30 mgr Izabela Woszczyńska
20Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/2 30 mgr Izabela Woszczyńska
Lektoraty
1Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 275) Z/1 30 mgr Dorota Szymczyk
2Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 1) Z/1 28 mgr Agata Woźniak
3Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 70) Z/1 28 mgr Agata Woźniak
4Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 269) Z/1 30 mgr Agata Woźniak
5Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 270) Z/1 30 mgr Agata Woźniak
6Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 271) Z/1 30 mgr Magdalena Matys
7Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 272) Z/1 30 Brak obsady
8Język angielski - CEF B2+ - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 277) Z/1 30 mgr Jacek Kowalik
9Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 273) Z/1 30 mgr Jacek Kowalik
10Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 274) Z/1 30 mgr Magdalena Matys
11Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 276) Z/1 30 mgr Dorota Szymczyk
12Język angielski - CEF C1 (lektorat - Grupa: 334) Z/1 30 mgr Jacek Kowalik
13Język angielski - CEF C1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 333) Z/1 30 mgr Jacek Kowalik
14Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa: 1) Z/1 30 mgr Jianhua Yang
15Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa: 2) Z/1 4 mgr Jianhua Yang
16Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa: 23) Z/1 30 mgr Aleksandra Murat-Bednarz
17Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa: 24) Z/1 30 mgr Aleksandra Murat-Bednarz
18Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa: 26) Z/1 30 mgr Aleksandra Murat-Bednarz
19Język niemiecki (lektorat)Z/1 0 Brak obsady
20Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa: 43) Z/1 30 mgr Iwona Fijołek
21Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa: 44) Z/1 30 mgr Iwona Fijołek
22Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa: 45) Z/1 30 dr Katarzyna Jakubów
23Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa: 16) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
24Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 17) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
25Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 18) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
26Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu turystyczno-biznesowym (lektorat - Grupa: 19) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
27Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 20) Z/1 30 dr Elżbieta Kolbus
28Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 21) Z/1 30 dr Elżbieta Kolbus
Wychowanie fizyczne
1Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 81) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
2Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 82) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
3Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 83) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
4Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
5Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
6Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
7Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
8Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 6) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
9Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 7) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
10Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 8) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
11Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 9) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
12Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 11) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
13Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 12) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
14Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Łukasz Kamiński
15Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
16Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
17Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
18Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
19Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 6) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
20Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 7) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
21Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 9) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
22Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 10) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
23Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 11) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
24Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 12) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
25Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
26Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
27Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
28Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
29Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
30Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
31Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
32Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
33Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
34Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
35Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
36Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
37Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Łukasz Harbuz
38Wychowanie fizyczne - piłka ręczna kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Ryszard Skowroński
39Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
40Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
41Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
42Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
43Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
44Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
45Wychowanie fizyczne - pływanie (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
46Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Iwona Szyłejko
47Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
48Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
49Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
50Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
51Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
52Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
53Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 6) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
54Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 7) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
55Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 8) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
56Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 9) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
57Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 10) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
58Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 dr Joanna Kubińska
59Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
60Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
61Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
62Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 6) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
63Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 7) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
64Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 8) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
65Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 9) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
66Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Vitaliy Smygur
67Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Agnieszka Gołofit
Specjalność 1 - Psychologia wspierania jakości życia
Wykłady
1Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (wykład)E/1 30 dr hab. Ewa Rzechowska, prof. KUL
2Kierunki współczesnej psychologii (wykład)E/4 30 dr Justyna Iskra
Specjalność 1 - Psychologia wspierania jakości życia
Ćwiczenia
1Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/2 30 dr Monika Dacka
2Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/2 30 dr Monika Dacka
3Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/2 30 dr Monika Dacka
4Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
5Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
6Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/2 30 dr Justyna Iskra
7Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/2 30 dr Justyna Iskra
8Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/2 30 dr Agata Celińska-Miszczuk
9Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/2 30 dr Agata Celińska-Miszczuk
10Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/2 30 mgr Anna Czarnejko
Specjalność 2 - Psychologia biznesu i przedsiębiorczości
Wykłady
1Psychologia rozwoju człowieka (wykład)E/1 30 dr hab. Małgorzata Tatala, prof. KUL
2Podstawy psychologii biznesu (wykład)E/4 30 dr Piotr Mamcarz
Specjalność 2 - Psychologia biznesu i przedsiębiorczości
Ćwiczenia
1Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
2Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
3Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
4Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
5Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/2 30 dr Anna Ciesielska
6Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/2 30 mgr Joanna Grudzień
7Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/2 30 mgr Joanna Grudzień
8Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/2 30 mgr Anna Szumielewicz
9Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/2 30 mgr Anna Szumielewicz
10Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/2 30 mgr Anna Szumielewicz

Objaśnienia:
Zal/Pkt - Typ zaliczenia / Liczba punktów ECTS
E - egzamin
Z - zaliczenie na ocenę
Zbo - zaliczenie bez oceny
L.godz. - liczba godzin w semestrze