Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Niderlandzka (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2022/2023



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
CTW-205 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1+ (lektorat - Grupa 356)
Od: 2022-10-01 do 2022-12-12
mgr Aleksandra Zakrzewska
GG-241 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1+ (lektorat - Grupa 356)
Od: 2022-12-19 do 2023-01-30
mgr Aleksandra Zakrzewska
CTW-220 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - język niderlandzki (ćwiczenia)mgr Marcin Lipnicki
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 2) dr Joanna Kubińska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Zuzanna Duma
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-308 10:50 - 12:30 T Wstęp do językoznawstwa (konwersatorium)dr hab. Henryk Duda, prof. KUL
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) dr Joanna Kubińska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Wojciech Paszek
CTW-220 12:30 - 14:10 T Wstęp do literatury niderlandzkiej i flamandzkiej (konwersatorium)dr Joanna Włodarczyk-Kaziród
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Jarosław Dobosz
CTW-220 14:10 - 15:50 T Wstęp do kulturoznawstwa Niderlandów (konwersatorium)dr Joanna Włodarczyk-Kaziród
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Wojciech Paszek
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Zuzanna Duma
HS-13 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-105 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Zuzanna Duma
HS-110 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-110 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-01A 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
CTW-220 08:20 - 09:10 T Logika (ćwiczenia)dr hab. Monika Walczak, prof. KUL
CTW-220 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - język niderlandzki (ćwiczenia)mgr Marcin Lipnicki
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 15) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 18) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 20) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 17) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Arkadiusz Czarnecki
CI-205 11:40 - 12:30 T Język łaciński w percepcji języków nowożytnych (lektorat - Grupa 306) mgr Edyta Michałek
CI-201 12:30 - 13:20 T Język łaciński w percepcji języków nowożytnych (lektorat - Grupa 306) mgr Edyta Michałek
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Zuzanna Duma
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 28) dr Joanna Kubińska
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Zuzanna Duma
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 30) mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-13 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-248 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 352) mgr Michał Narecki
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Jarosław Dobosz
GG-206 10:00 - 11:40 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 305) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-108 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 353) mgr Aleksandra Zakrzewska
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Jarosław Dobosz
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 37) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 34) dr Joanna Kubińska
CTW-220 12:30 - 15:50 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - konwersacja, fonetyka i wymowa niderlandzka (ćwiczenia)mgr Beata Popławska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 41) dr Joanna Kubińska
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Jarosław Dobosz
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Marcin Frelich
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
GG-248 18:20 - 20:00 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 303) mgr Jakub Duralak
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-01A 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-212B 09:10 - 10:50 T Geografia kulturowa Niderlandów i Belgii (konwersatorium)dr Kamila Tomaka
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 50) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 52) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 49) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 55) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-105 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 61) dr Joanna Kubińska
HS-110 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 77) mgr Zuzanna Duma
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-13 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-212B 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 307) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Wojciech Paszek
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 65) dr Joanna Kubińska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Marcin Frelich
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Piotr Olejarnik
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Wojciech Paszek
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Marcin Frelich
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Adam Piwiński
GG-370 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 360) mgr Agnieszka Gryta
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-105 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Adam Piwiński
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Jarosław Dobosz
CTW-302 14:10 - 15:00 T Logika (wykład)
Od: 2022-10-01 do 2022-12-16
dr Piotr Lipski
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 72) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Zuzanna Duma

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-10-05GG-350 18:20 - 20:00 Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 303)mgr Jakub Duralak
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-12-09CTW-114 14:10 - 15:00 Logika (wykład)dr Piotr Lipski

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2023-01-28 17:18