Wydział Nauk Społecznych
Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2020/2021



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 134) mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk
ONLINE 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 105) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
ONLINE 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 103) mgr Barbara Okulska
ONLINE 10:50 - 12:30 T Mikroekonomia (wykład)dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
ONLINE 12:30 - 14:10 T Marketing (wykład)dr Grzegorz Wesołowski
ONLINE 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Agnieszka Gołofit
ONLINE 14:10 - 15:50 T Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 135) mgr Agnieszka Turska
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 52) dr Joanna Kubińska
C-906 09:10 - 10:50 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 2) dr Grzegorz Wesołowski
CTW-104 09:10 - 10:50 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 3) dr Joanna Niewiadoma
CTW-203 09:10 - 10:50 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 1) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
CTW-104 10:50 - 12:30 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 3) dr Grzegorz Wesołowski
CTW-203 10:50 - 12:30 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Joanna Niewiadoma
C-906 10:50 - 12:30 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 2) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
CTW-203 12:30 - 14:10 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 1) dr Grzegorz Wesołowski
C-906 12:30 - 14:10 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Joanna Niewiadoma
CTW-104 12:30 - 14:10 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
CTW-104 15:00 - 16:40 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Sylwia Kostrzewa
CTW-104 17:30 - 19:10 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Sylwia Kostrzewa
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 139) mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk
CTW-203 09:10 - 10:50 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Sylwia Kostrzewa
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Jarosław Dobosz
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 71) dr Joanna Kubińska
CTW-203 15:00 - 16:40 A Logika (ćwiczenia - Grupa 2) dr Piotr Lipski
CTW-203 15:00 - 16:40 B Logika (ćwiczenia - Grupa 3) dr Piotr Lipski
CTW-203 17:30 - 19:10 B Logika (ćwiczenia - Grupa 1) dr Piotr Lipski
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 10:00 - 11:40 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 137) mgr Michał Narecki
ONLINE 14:10 - 15:50 T Podstawy zarządzania (wykład)dr Agnieszka Marek
ONLINE 15:50 - 16:40 T Logika (wykład)dr Piotr Lipski
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język niemiecki - CEF A2 (lektorat - Grupa 102) dr Katarzyna Jakubów
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 103) mgr Iwona Fijołek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Anna Zarańska
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 102) mgr Maria Piwińska
ONLINE 10:50 - 12:30 T Matematyka (wykład)dr Joanna Niewiadoma

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19