Wydział Nauk Społecznych
Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2022/2023



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
C-417 09:10 - 10:50 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 2) dr Grzegorz Wesołowski
C-613A 09:10 - 10:50 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Niewiadoma
C-906 09:10 - 10:50 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 1) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Zuzanna Duma
C-417 10:50 - 12:30 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 1) dr Grzegorz Wesołowski
C-906 10:50 - 12:30 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 2) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Arkadiusz Czarnecki
C-324 12:30 - 14:10 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Joanna Niewiadoma
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Jarosław Dobosz
C-906 14:10 - 15:50 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Sylwia Kostrzewa
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Wojciech Paszek
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Zuzanna Duma
HS-13 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
C-906 15:50 - 17:30 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Sylwia Kostrzewa
HS-105 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Zuzanna Duma
C-906 17:30 - 19:10 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Sylwia Kostrzewa
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Jarosław Dobosz
GG-235 10:00 - 11:40 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 306) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-233 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 335) mgr Agnieszka Gryta
WMP-505 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 337) mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 20) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 17) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-104 12:30 - 14:10 T Mikroekonomia (wykład)dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
WMP-505 13:20 - 15:00 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 333) mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
C-1038 14:10 - 15:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) dr Piotr Lipski
C-1038 15:00 - 15:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 2) dr Piotr Lipski
GG-108 15:50 - 17:30 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 301) mgr Barbara Okulska
C-623 15:50 - 17:30 T Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Sylwia Kostrzewa
GG-108 17:30 - 19:10 T Język rosyjski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 303) mgr Barbara Okulska
GG-248 17:30 - 18:20 T Logika (ćwiczenia - Grupa 3) dr Piotr Lipski
GG-248 18:20 - 19:10 T Logika (ćwiczenia - Grupa 4) dr Piotr Lipski
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-246 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 302) mgr Barbara Okulska
GG-206 08:20 - 10:00 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 308) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CTW-104 09:10 - 10:50 T Podstawy zarządzania (wykład)dr Agnieszka Marek
GG-233 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 334) mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 41) dr Joanna Kubińska
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Jarosław Dobosz
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Marcin Frelich
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
GG-305 16:40 - 18:20 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 338) mgr Agnieszka Turska
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
CN-P11 09:10 - 10:50 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Jarosław Dobosz
CN-P11 10:50 - 12:30 T Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 4) dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 52) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 49) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Piotr Olejarnik
CTW-104 12:30 - 14:10 T Matematyka (wykład)dr Joanna Niewiadoma
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
C-605 14:10 - 15:50 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 4) dr Grzegorz Wesołowski
CTW-202 14:10 - 15:50 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 3) dr Joanna Niewiadoma
HS-105 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-212B 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 307) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-212B 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 304) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-248 09:10 - 10:50 T Marketing (ćwiczenia - Grupa 3) dr Grzegorz Wesołowski
C-913 09:10 - 10:50 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Joanna Niewiadoma
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
CTW-104 10:50 - 12:30 T Marketing (wykład)dr Grzegorz Wesołowski
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Piotr Olejarnik
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Jarosław Dobosz
GG-150 13:20 - 14:10 T Logika (wykład)
Od: 2022-10-01 do 2022-12-16
dr Piotr Lipski
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Zuzanna Duma

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-10-10CN-101 09:10 - 10:50 Podstawy zarządzania (ćwiczenia - Grupa 4)mgr Sylwia Kostrzewa
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-12-08C-321 09:10 - 10:50 Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2)dr Joanna Niewiadoma
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-12-14GG-246 12:30 - 14:10 Marketing (ćwiczenia - Grupa 3)dr Grzegorz Wesołowski
2022-12-14C-623 14:10 - 15:50 Marketing (wykład)dr Grzegorz Wesołowski
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-12-15C-417 09:10 - 10:50 Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2)dr Joanna Niewiadoma
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-12-19C-318 15:50 - 17:30 Matematyka (ćwiczenia - Grupa 3)dr Joanna Niewiadoma
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-19C-321 09:10 - 10:50 Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2)dr Joanna Niewiadoma
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-25GG-213 10:50 - 12:30 Podstawy zarządzania (wykład)dr Agnieszka Marek

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2023-01-28 16:18