Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Angielska (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2020/2021



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF B1 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 6) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
ONLINE 09:10 - 10:50 T Wstęp do kultury brytyjskiej (konwersatorium)dr Anna Antonowicz
ONLINE 10:50 - 12:30 T Historia Wielkiej Brytanii (konwersatorium)dr Tomasz Niedokos
ONLINE 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Ewa Antoniak
ONLINE 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Agnieszka Gołofit
ONLINE 14:10 - 15:00 T Logika (wykład)dr Piotr Lipski
ONLINE 15:00 - 16:40 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 6) dr Ewelina Bańka
ONLINE 15:00 - 16:40 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 7) dr Jerzy Wójcik
ONLINE 15:50 - 17:30 T Język niemiecki - CEF A2 (lektorat - Grupa 1) mgr Iwona Fijołek
ONLINE 16:40 - 18:20 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 7) dr Ewelina Bańka
ONLINE 16:40 - 18:20 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 6) dr Jerzy Wójcik
ONLINE 18:20 - 20:00 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Bańka
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 101) mgr Barbara Okulska
GG-315 07:30 - 09:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Izabela Batyra
HS-7A 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 52) dr Joanna Kubińska
CTW-217 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Magdalena Chudak
C-921 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 5) dr Jolanta Sak-Wernicka
CTW-204 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 1) dr Karolina Drabikowska
GG-315 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Izabela Batyra
HS-7A 10:00 - 11:40 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-204 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Magdalena Chudak
GG-315 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 4) dr Jolanta Sak-Wernicka
CTW-217 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 2) dr Karolina Drabikowska
C-921 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Izabela Batyra
C-324 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 6) dr Jolanta Sak-Wernicka
C-927 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 3) dr Karolina Drabikowska
C-927 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 3) dr Magdalena Chudak
HS-7A 15:00 - 16:40 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Iwona Szyłejko
HS-7B 15:00 - 16:40 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Wojciech Paszek
HS-7C 15:00 - 16:40 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 50) mgr Jarosław Dobosz
ONLINE 17:30 - 19:10 T Język hiszpański - CEF B1 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 5) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CTW-203 17:30 - 18:20 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) Ks. mgr Krzysztof Ośko
CTW-220 18:20 - 19:10 T Logika (ćwiczenia - Grupa 2) Ks. mgr Krzysztof Ośko
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język francuski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 103) mgr Maria Piwińska
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język niemiecki - CEF A1 (lektorat - Grupa 101) dr Katarzyna Jakubów
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 104) mgr Iwona Fijołek
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
CTW-204 07:30 - 09:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Izabela Batyra
CTW-217 09:10 - 10:50 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 3) dr hab. Sławomir Wącior
CTW-204 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Izabela Batyra
CTW-204 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 8) dr Magdalena Chudak
CTW-217 11:40 - 13:20 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 2) dr hab. Sławomir Wącior
C-921 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Izabela Batyra
CTW-220 12:30 - 14:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) mgr Agnieszka Gryta
ONLINE 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 2) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
CTW-220 14:10 - 15:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) mgr Agnieszka Gryta
HS-7A 15:00 - 16:40 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Wojciech Paszek
ONLINE 15:50 - 17:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 1) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
CTW-220 16:40 - 18:20 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 3) mgr Agnieszka Gryta
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-205A 07:30 - 09:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 4) mgr Dorota Szymczyk
CTW-217 09:10 - 10:50 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 1) dr hab. Sławomir Wącior
ONLINE 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 103) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CTW-204 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 3) dr Karolina Drabikowska
C-927 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Izabela Batyra
GG-205A 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 5) mgr Dorota Szymczyk
GG-362 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 2) dr Karolina Drabikowska
C-927 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Izabela Batyra
CTW-217 11:40 - 13:20 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 4) dr hab. Sławomir Wącior
ONLINE 12:30 - 14:10 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 107) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CTW-204 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 1) dr Karolina Drabikowska
ONLINE 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 5) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
ONLINE 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 3) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
ONLINE 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 8) dr Sławomir Zdziebko
C-919 15:50 - 16:40 T Logika (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Jan Tarnas
C-416 16:40 - 17:30 T Logika (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Jan Tarnas
ONLINE 17:30 - 19:10 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 101) mgr Maria Piwińska
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 1) mgr Karolina Sieńko-Flis
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 103) mgr Iwona Fijołek
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
ONLINE 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 102) mgr Barbara Okulska
ONLINE 08:20 - 10:00 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 1) dr Łukasz Borowiec
CTW-204 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 7) dr Magdalena Chudak
ONLINE 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Maria Piwińska
ONLINE 10:00 - 11:40 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 5) dr Łukasz Borowiec
ONLINE 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Maria Piwińska
CTW-204 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Jakub Dąbrowski
CTW-204 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Jakub Dąbrowski
ONLINE 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 4) dr Sławomir Zdziebko
ONLINE 14:10 - 15:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 102) mgr Karolina Sieńko-Flis
ONLINE 15:50 - 17:30 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 101) mgr Karolina Sieńko-Flis
ONLINE 19:10 - 20:50 T Język włoski - CEF A1 (lektorat - Grupa 102) mgr Agnieszka Białowolska

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19