Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji
Administracja (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2023/2024



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
CI-303 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 442) mgr Małgorzata Osękowska
HS-105 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Anna Zarańska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Zuzanna Duma
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 3) dr Joanna Kubińska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Agnieszka Gołofit
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 6) dr Joanna Kubińska
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Anna Zarańska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Anna Zarańska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Jarosław Dobosz
CI-300 14:10 - 15:50 T Administracja w krajach europejskich (wykład)dr hab. Marcin Szewczak, prof. KUL
C-933 14:10 - 15:50 T Język rosyjski - CEF B2 (lektorat - Grupa 403) mgr Barbara Okulska
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Wojciech Paszek
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Zuzanna Duma
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-01A 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-13 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
CN-P11 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 402) mgr Barbara Okulska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Anna Zarańska
CI-302A 08:20 - 10:00 T Rzymskie prawo publiczne (wykład)dr Izabela Leraczyk
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 17) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
CI-300 10:50 - 12:30 T Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej (wykład)dr hab. Wojciech Wytrążek
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 21) dr Joanna Kubińska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 18) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Arkadiusz Czarnecki
CI-206 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 441)
Od: 2023-10-01 do 2023-10-23
mgr Marlena Iglik
CI-206 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 441)
Od: 2023-10-25 do 2024-01-28
mgr Marlena Iglik
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Piotr Olejarnik
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Jarosław Dobosz
CI-206 14:10 - 15:50 T Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej (warsztaty - Grupa 2) dr hab. Wojciech Wytrążek
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Agnieszka Gołofit
HS-13 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Arkadiusz Czarnecki
CI-206 15:50 - 17:30 T Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej (warsztaty - Grupa 3) dr hab. Wojciech Wytrążek
CI-206 17:30 - 19:10 T Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej (warsztaty - Grupa 1) dr hab. Wojciech Wytrążek
HS-13 18:20 - 20:00 T Wychowanie fizyczne - lekkoatletyka kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-105 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-14 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - sportów walki kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Marcin Frelich
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
CI-302A 09:10 - 10:50 T Historia administracji (wykład)dr hab. Katarzyna Maćkowska, prof. KUL
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 33) dr Joanna Kubińska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Anna Zarańska
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 30) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Anna Zarańska
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 37) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 35) dr Joanna Kubińska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Anna Zarańska
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Adam Piwiński
CI-200 13:20 - 15:00 T Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej (warsztaty - Grupa 4) dr Dariusz Żak
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Wojciech Paszek
CI-300 15:50 - 17:30 T Etyka (wykład)Ks. dr Marcin Ferdynus
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-105 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-01A 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
CTW-205 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 406) mgr Karolina Sieńko-Flis
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 49) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Anna Zarańska
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 50) mgr Wojciech Paszek
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Wojciech Paszek
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Anna Zarańska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Adam Piwiński
CI-302A 14:10 - 15:50 T Prawoznawstwo (wykład)dr Tomasz Barszcz
CI-302A 15:50 - 16:40 T Prawoznawstwo (ćwiczenia - Grupa 1) dr Tomasz Barszcz
CI-302A 16:40 - 18:20 B Prawoznawstwo (ćwiczenia - Grupa 2) Ks. dr hab. Sylwester Kasprzak
CI-302A 16:40 - 18:20 A Prawoznawstwo (ćwiczenia - Grupa 3) Ks. dr hab. Sylwester Kasprzak
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-13 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-14 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - sportów walki kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Marcin Frelich
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Zuzanna Duma
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - lekkoatletyka kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Anna Zarańska
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 64) dr Joanna Kubińska
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Anna Zarańska
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 70) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Piotr Olejarnik
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Anna Zarańska
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Agnieszka Gołofit
CI-302A 14:10 - 15:50 T Historia administracji (ćwiczenia - Grupa 3) dr Artur Lis
CI-302A 15:50 - 17:30 T Historia administracji (ćwiczenia - Grupa 1) dr Artur Lis
CTW-205 15:50 - 17:30 T Język włoski - CEF A2 (lektorat - Grupa 404) mgr Agnieszka Białowolska
CI-302A 17:30 - 19:10 T Historia administracji (ćwiczenia - Grupa 2) dr Artur Lis

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2023-09-28 17:16