Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Niderlandzka (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
CTW-220 09:10 - 10:50 T Wstęp do kulturoznawstwa niderlandzkiego (konwersatorium)dr Magdalena Lipnicka
C-925 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Marcin Lipnicki
GG-205A 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - konwersacja i wymowa (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Beata Popławska
C-627 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Marcin Lipnicki
GG-322 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - konwersacja i wymowa (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Beata Popławska
C-416 14:10 - 15:50 T Wstęp do literaturoznawstwa (konwersatorium)dr hab. Ireneusz Piekarski
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
C-703 10:00 - 11:40 T Przedsiębiorczość (wykład)dr Robert Derewenda
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Wojciech Paszek
C-627 16:40 - 18:20 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - pisanie (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Piotr Pojnar
GG-108 17:30 - 19:10 T Język angielski - CEF B2 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 305) mgr Jacek Kowalik
C-627 18:20 - 20:00 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - pisanie (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Pojnar
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-244B 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 68) mgr Małgorzata Osękowska
GG-244B 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 61) mgr Małgorzata Osękowska
GG-206 10:50 - 12:30 T Język łaciński w percepcji języków nowożytnych (lektorat - Grupa 19) mgr Edyta Michałek
C-921 12:30 - 14:10 T Wstęp do językoznawstwa (konwersatorium)dr hab. Henryk Duda, prof. KUL
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
C-627 15:50 - 17:30 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - słownictwo (ćwiczenia - Grupa 1) dr Joanna Włodarczyk-Kaziród
C-627 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - słownictwo (ćwiczenia - Grupa 2) dr Joanna Włodarczyk-Kaziród
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-29 17:19