Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Niderlandzka (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2021/2022



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-246 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF C1 (lektorat - Grupa 268) mgr Agata Woźniak
C-613 10:00 - 11:40 T Wstęp do literaturoznawstwa (konwersatorium)dr hab. Ireneusz Piekarski, prof. KUL
GG-224 12:30 - 13:20 T Logika (ćwiczenia)dr Piotr Lipski
GG-247 15:00 - 16:40 T Wstęp do językoznawstwa (konwersatorium)dr hab. Henryk Duda, prof. KUL
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
CI-304 12:30 - 14:10 T Język łaciński w percepcji języków nowożytnych (lektorat - Grupa 207) mgr Edyta Michałek
GG-235 12:30 - 14:10 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 203) mgr Barbara Okulska
CTW-205 14:10 - 15:50 T Język francuski - CEF A1 (lektorat - Grupa 203) mgr Jakub Duralak
GG-212B 17:30 - 19:10 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 201) mgr Barbara Okulska
CTW-220 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - słownictwo (ćwiczenia)dr Kamila Tomaka
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-247 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 261) mgr Agata Woźniak
GG-206 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 208) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 203) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CTW-220 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - gramatyka (ćwiczenia)mgr Marcin Lipnicki
CTW-220 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - pisanie (ćwiczenia)mgr Marcin Lipnicki
CTW-220 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka niderlandzkiego - konwersacja i wymowa (ćwiczenia)mgr Marcin Lipnicki
CTW-220 14:10 - 15:50 T Wstęp do kulturoznawstwa niderlandzkiego (konwersatorium)dr Joanna Włodarczyk-Kaziród
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-212B 14:10 - 15:50 T Język włoski - CEF A2 (lektorat - Grupa 203) mgr Agnieszka Białowolska
ONLINE 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 84) mgr Jarosław Dobosz
ONLINE 16:40 - 17:30 T Logika (wykład)dr Piotr Lipski
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-243 07:30 - 09:10 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 207) mgr Magdalena Szulga
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 10) dr Joanna Kubińska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Adam Piwiński
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Jarosław Dobosz
HS-14 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Marcin Frelich
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Adam Piwiński
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Olejarnik
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-14 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Marcin Frelich
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Zuzanna Duma
HS-105 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 5) dr Joanna Kubińska
HS-14 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - z elementami samoobrony (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Marcin Frelich
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Zuzanna Duma
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa (ćwiczenia)mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-110 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7A 15:50 - 17:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Zuzanna Duma
GG-212A 17:30 - 19:10 T Język niemiecki - CEF A2 (lektorat - Grupa 205) mgr Magdalena Szulga

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2023-01-28 16:18