Wydział Nauk Społecznych
Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-919 09:10 - 10:50 T Matematyka (wykład)dr Joanna Niewiadoma
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
C-324 10:50 - 12:30 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 3)
Od: 2020-02-15 do 2020-06-13
dr Joanna Niewiadoma
C-416 10:50 - 12:30 T Nauki o organizacji (ćwiczenia - Grupa 1) dr Monika Sak-Skowron
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
GG-235 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 42) mgr Agnieszka Gryta
C-324 12:30 - 14:10 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Joanna Niewiadoma
C-416 12:30 - 14:10 T Nauki o organizacji (ćwiczenia - Grupa 3) dr Monika Sak-Skowron
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Jarosław Dobosz
GG-308 14:10 - 15:50 A Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 43)
Od: 2020-02-25 do 2020-06-16
mgr Małgorzata Osękowska
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Wojciech Paszek
GG-248 15:00 - 18:20 B Nauki o organizacji (ćwiczenia - Grupa 2)
Od: 2020-02-15 do 2020-06-07
mgr Grzegorz Czapski
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-13 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
C-417 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) dr Jarosław Kuśpit
CTW-205 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 63) mgr Ewa Stępniak
C-809 10:50 - 12:30 T Matematyka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Joanna Niewiadoma
C-417 10:50 - 12:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 3) dr Jarosław Kuśpit
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Wojciech Paszek
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Jarosław Dobosz
C-417 12:30 - 14:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) dr Jarosław Kuśpit
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - pływanie (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Anna Zarańska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Jarosław Dobosz
C-324 14:10 - 15:50 T Etykieta w biznesie (wykład)dr Monika Sak-Skowron
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-235 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 37) mgr Ewa Stępniak
C-201A 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 4) dr Jarosław Kuśpit
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Anna Zarańska
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
C-416 10:50 - 12:30 T Podstawy zarządzania produkcją (wykład)dr inż. Monika Wawer
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 50) dr Joanna Kubińska
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 49) mgr Wojciech Paszek
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Jarosław Dobosz
CTW-203 12:30 - 14:10 T Zarządzanie innowacjami (wykład)prof. dr hab. Paweł Kawalec
C-324 14:10 - 15:50 T Psychologia społeczna (wykład)dr hab. Jacek Śliwak, prof. KUL
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Wojciech Paszek
CTW-104 15:50 - 17:30 B Nauki o organizacji (wykład)dr Agnieszka Marek
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Adam Piwiński
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Anna Zarańska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-203 10:50 - 12:30 T Finanse (ćwiczenia - Grupa 1) dr Andrzej Żuk
GG-244A 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 44) mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Anna Zarańska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-108 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 38) mgr Ewa Stępniak
GG-233 12:30 - 14:10 A Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 43) mgr Małgorzata Osękowska
C-605 12:30 - 14:10 A Nauki o organizacji (wykład)
Od: 2020-04-30 do 2020-06-16
dr Agnieszka Marek
C-605 12:30 - 14:10 B Nauki o organizacji (wykład)dr Agnieszka Marek
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Jarosław Dobosz
GG-235 13:20 - 15:00 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 6) mgr Barbara Okulska
GG-248 14:10 - 15:50 T Finanse (ćwiczenia - Grupa 2) dr Andrzej Żuk
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
GG-248 15:50 - 17:30 T Finanse (ćwiczenia - Grupa 3) dr Andrzej Żuk
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Barbara Okulska
C-201A 09:10 - 10:50 T Techniki sprzedaży (konwersatorium - Grupa 1) dr inż. Monika Wawer
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Adam Piwiński
C-201A 10:50 - 12:30 T Techniki sprzedaży (konwersatorium - Grupa 2) dr inż. Monika Wawer
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
CTW-104 12:30 - 14:10 T Finanse (wykład)dr Andrzej Żuk
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-09C-919 08:20 - 10:00 Matematyka (wykład)dr Joanna Niewiadoma
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-10CTW-113 15:50 - 17:30 Nauki o organizacji (wykład)dr Agnieszka Marek
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-06-08GG-244B 15:00 - 18:20 Nauki o organizacji (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Grzegorz Czapski

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19