Wydział Nauk Społecznych
Ekonomia (stacjonarne I stopnia)
Rok II - Semestr 3
2022/2023
Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!
Data | Sala | Godz.od-do | Przedmiot | Prowadzący |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-10-20 | CTW-219 | 17:30 - 19:10 | Podstawy marketingu (wykład) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-07 | WMP-806 | 13:20 - 15:00 | Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 242) | mgr Agnieszka Turska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-08 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Podstawy rachunkowości (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Spoz |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-10 | CTW-219 | 07:30 - 09:10 | Statystyka opisowa (wykład) | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
2022-11-10 | CTW-219 | 17:30 - 19:10 | Podstawy ubezpieczeń (wykład) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-14 | C-627 | 15:50 - 17:30 | Gospodarowanie kapitałem ludzkim (wykład) | dr Anna Dąbkowska |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-17 | C-416 | 15:50 - 17:30 | Statystyka opisowa (laboratorium - Grupa 1) | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
2022-11-17 | CI-302 | 17:30 - 19:10 | Podstawy marketingu (wykład) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-21 | WMP-806 | 13:20 - 15:00 | Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 242) | mgr Agnieszka Turska |
2022-11-28 | C-627 | 15:50 - 17:30 | Gospodarowanie kapitałem ludzkim (wykład) | dr Anna Dąbkowska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-29 | CTW-102 | 07:30 - 09:10 | Podstawy bankowości (wykład) | prof. dr hab. Marian Żukowski |
2022-12-13 | CTW-102 | 07:30 - 09:10 | Podstawy bankowości (wykład) | prof. dr hab. Marian Żukowski |
2022-12-13 | CTW-104 | 14:10 - 15:50 | Gospodarowanie kapitałem ludzkim (wykład) | dr Anna Dąbkowska |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-12-15 | C-507 | 12:30 - 14:10 | Podstawy marketingu (wykład) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-12-16 | C-925 | 11:40 - 13:20 | Język niemiecki - CEF B1 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 205) | mgr Magdalena Szulga |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-12-19 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Podstawy rachunkowości (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Anna Spoz |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-12-20 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Podstawy rachunkowości (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Spoz |
2022-12-20 | CTW-104 | 09:10 - 10:50 | Statystyka opisowa (wykład) | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
2022-12-20 | GG-242 | 10:50 - 12:30 | Statystyka opisowa (laboratorium - Grupa 1) | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
2022-12-20 | C-321 | 10:50 - 12:30 | Podstawy rachunkowości (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Anna Spoz |
2022-12-20 | GG-213 | 12:30 - 14:10 | Podstawy rachunkowości (wykład) | dr Anna Spoz |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-09 | GG-212A | 14:10 - 15:50 | Gospodarowanie kapitałem ludzkim (wykład) | dr Anna Dąbkowska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-10 | C-919 | 10:50 - 12:30 | Statystyka opisowa (wykład) | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-13 | CTW-104 | 08:20 - 09:10 | Podstawy makroekonomii (wykład) | dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk |
2023-01-13 | CTW-104 | 15:50 - 17:30 | Matematyka finansowa (wykład) | dr Dorota Jegorow |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-16 | C-304 | 09:10 - 10:50 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Dorota Jegorow |
2023-01-16 | C-846 | 10:50 - 12:30 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Dorota Jegorow |
2023-01-16 | GG-242 | 12:30 - 14:10 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Dorota Jegorow |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-17 | GG-26 | 10:50 - 12:30 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Dorota Jegorow |
2023-01-17 | C-906 | 12:30 - 14:10 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Dorota Jegorow |
2023-01-17 | C-613 | 15:50 - 17:30 | Matematyka finansowa (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Dorota Jegorow |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-19 | CTW-219 | 17:30 - 19:10 | Podstawy marketingu (wykład) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-20 | CTW-104 | 08:20 - 09:10 | Podstawy makroekonomii (wykład) | dr Katarzyna Jabłońska-Karczmarczyk |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-23 | C-608 | 15:50 - 17:30 | Podstawy rachunkowości (wykład) | dr Anna Spoz |
Cykl:
T: każdy tydzień | 1 - pierwszy tydzień |
A: nieparzysty tydzień | 2 - drugi tydzień |
B: parzysty tydzień | 3 - trzeci tydzień |
C: 1 i 2 tydzień | 4 - czwarty tydzień |
D: 3 i 4 tydzień |
Ostatnia aktualizacja: 2024-04-26 15:17