Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Angielska (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-108 09:10 - 10:50 T Język niemiecki - CEF A2 (lektorat - Grupa 2) mgr Iwona Fijołek
C-1035 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 2) dr Patrycja Antoszek
C-921 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 5) mgr Dorota Szymczyk
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-108 10:50 - 12:30 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Iwona Fijołek
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Jarosław Dobosz
GG-206 11:40 - 13:20 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 20) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-108 12:30 - 14:10 T Język niemiecki - CEF A1 (lektorat - Grupa 1) mgr Iwona Fijołek
C-901 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 5) dr Jolanta Sak-Wernicka
C-1035 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 4) dr Patrycja Antoszek
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Wojciech Paszek
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
CTW-102 14:10 - 15:00 T Logika (wykład)dr Piotr Lipski
GG-206 15:50 - 17:30 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-901 15:50 - 17:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 7) dr Jerzy Wójcik
CTW-217 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Aleksandra Kumorowska
CTW-219 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 7) dr Magdalena Sawa
C-901 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 8) dr Jerzy Wójcik
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
CTW-302 09:10 - 10:50 T Wprowadzenie do kulturoznawstwa angielskiego obszaru językowego (konwersatorium)dr Anna Antonowicz
C-1035 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 6) dr Magdalena Chudak
CTW-204 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 1) dr hab. Urszula Niewiadomska-Flis
C-903 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 3) dr Patrycja Antoszek
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Adam Piwiński
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 25) dr Joanna Kubińska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 30) mgr Agnieszka Gołofit
CTW-102 13:20 - 15:00 T Historia Anglii i USA (konwersatorium)dr Tomasz Niedokos
GG-110A 15:00 - 16:40 T Język francuski - CEF A1 (lektorat - Grupa 4)
Od: 2019-10-30 do 2020-01-29
mgr Maria Piwińska
GG-308 15:00 - 16:40 T Język francuski - CEF A1 (lektorat - Grupa 4)
Od: 2019-10-01 do 2019-10-23
mgr Maria Piwińska
GG-206 16:40 - 18:20 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 3) dr Katarzyna Jakubów
HS-01A 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 85) mgr Adam Piwiński
GG-108 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 2) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-922 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 5) dr Łukasz Borowiec
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
CTW-219 10:50 - 12:30 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 1) dr hab. Sławomir Wącior
GG-108 10:50 - 12:30 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 3) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-627 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 4) dr Jolanta Sak-Wernicka
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Jarosław Dobosz
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 45) dr Joanna Kubińska
CTW-219 12:30 - 14:10 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 2) dr hab. Sławomir Wącior
GG-108 12:30 - 14:10 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 1) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-921 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 7) dr Magdalena Chudak
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 50) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Adam Piwiński
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Jarosław Dobosz
C-921 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 8) dr Magdalena Chudak
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Wojciech Paszek
CTW-220 15:00 - 15:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Łukasz Kołodziejczyk
CTW-217 15:50 - 16:40 T Logika (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Łukasz Kołodziejczyk
CTW-220 15:50 - 17:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 4) mgr Dorota Szymczyk
CTW-217 16:40 - 17:30 T Logika (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Łukasz Kołodziejczyk
CTW-217 17:30 - 18:20 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Łukasz Kołodziejczyk
C-901 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 8) dr Magdalena Sawa
CTW-220 17:30 - 19:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 3) mgr Dorota Szymczyk
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 5) mgr Maria Piwińska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 86) mgr Adam Piwiński
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 1) mgr Barbara Okulska
GG-248 09:10 - 10:50 T Język włoski - CEF A1 (lektorat - Grupa 3) dr Elżbieta Kolbus
CTW-219 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Izabela Batyra
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Adam Piwiński
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-219 10:50 - 12:30 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 3) dr hab. Sławomir Wącior
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 2) mgr Barbara Okulska
C-901 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 2) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Adam Piwiński
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-219 12:30 - 14:10 T Historia literatury angielskiej (ćwiczenia - Grupa 4) dr hab. Sławomir Wącior
C-1035 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Izabela Batyra
C-901 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 1) prof. dr hab. Eugeniusz Cyran
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
C-901 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 2) dr Karolina Drabikowska
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (ćwiczenia - Grupa 72) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Iwona Szyłejko
C-901 15:50 - 17:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 1) dr Karolina Drabikowska
C-901 17:30 - 19:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 3) dr Karolina Drabikowska
HS-01A 18:20 - 20:00 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-235 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 5) mgr Barbara Okulska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 87) mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Anna Majerska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Agnieszka Gołofit
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 5) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-921 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Magdalena Chudak
C-903 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 4) dr Karolina Drabikowska
C-901 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 3) dr Sławomir Zdziebko
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Anna Majerska
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Adam Piwiński
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Barbara Okulska
C-921 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 3) dr Magdalena Chudak
C-903 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 6) dr Karolina Drabikowska
C-901 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 4) dr Sławomir Zdziebko
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 82) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 81) dr Joanna Kubińska
C-921 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Magdalena Chudak
C-903 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - sprawności zintegrowane (ćwiczenia - Grupa 7) dr Karolina Drabikowska
C-901 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 6) dr Sławomir Zdziebko
GG-235 12:30 - 14:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) mgr Agnieszka Gryta
C-901 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka angielskiego - wymowa (ćwiczenia - Grupa 5) dr Sławomir Zdziebko
GG-235 14:10 - 15:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) mgr Agnieszka Gryta

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-01-30CTW-114 12:30 - 14:10 Historia Anglii i USA (konwersatorium)dr Tomasz Niedokos
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-02-08CTW-217 10:50 - 13:20 Historia Anglii i USA (konwersatorium)dr Tomasz Niedokos

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19