Faculty of Natural Sciences and Health
Mathematics (residential, first cycle programme)
Rok I - Semester 1   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
GG-108 12:30 - 14:10 T Język niemiecki - CEF A1 (lektorat - Grupa 1) mgr Iwona Fijołek
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
CI-200 08:20 - 09:10 T Logic (lecture) (wykład)dr Piotr Lipski
CI-200 09:10 - 10:00 T Logic (classes) (ćwiczenia - Grupa 1) dr Piotr Lipski
WMP-604 11:40 - 13:20 T Introduction to computer science (lecture) (wykład)dr Michał Dolecki
WMP-206A 14:10 - 15:50 T Introduction to computer science (laboratory) (laboratorium)mgr Sara Jurczyk
GG-233 16:40 - 18:20 T Język niemiecki - CEF A1 (lektorat - Grupa 5)
Od: 2019-11-12 do 2020-01-29
mgr Iwona Fijołek
GG-206 16:40 - 18:20 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 3) dr Katarzyna Jakubów
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-108 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 2) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Iwona Szyłejko
WMP-604 10:50 - 12:30 T Linear algebra with geometry I (lecture) (wykład)dr Grzegorz Dymek
WMP-604 12:30 - 14:10 T Linear algebra with geometry I (classes) (ćwiczenia)dr Grzegorz Dymek
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Wojciech Paszek
WMP-707 16:40 - 20:00 T Introduction to mathematics (classes) (ćwiczenia)dr Małgorzata Nowak-Kępczyk
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 5) mgr Maria Piwińska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Arkadiusz Czarnecki
WMP-707 11:40 - 15:00 T Introduction to mathematics (lecture) (wykład)dr hab. Dariusz Partyka, prof. KUL
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (ćwiczenia - Grupa 72) mgr Wojciech Paszek
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
WMP-22 10:50 - 12:30 T Linear algebra with geometry I (lecture) (wykład)dr Grzegorz Dymek
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 82) mgr Adam Piwiński
WMP-22 12:30 - 14:10 T Linear algebra with geometry I (classes) (ćwiczenia)dr Grzegorz Dymek

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-02 11:19