Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu
Biotechnologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
B-007 08:20 - 10:00 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) dr Małgorzata Torój
WMP-506B 10:00 - 13:20 T Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin (ćwiczenia - Grupa 4) dr inż. Ewa Dziadczyk
B-313 10:50 - 13:20 T Chemia ogólna z elementami chemii fizycznej (ćwiczenia - Grupa 1)
Od: 2020-04-27 do 2020-05-25
dr Anna Borówka
B-007 11:40 - 13:20 T Chemia ogólna z elementami chemii fizycznej (wykład)
Od: 2020-03-02 do 2020-04-20
dr Ludomir Kwietniewski
B-007 13:20 - 15:00 T Chemia organiczna – kurs rozszerzony (wykład)dr Ludomir Kwietniewski
B-013 15:00 - 16:40 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biotechnologicznym (lektorat - Grupa 6) dr Agnieszka Kłos-Dacka
B-013 16:40 - 18:20 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biotechnologicznym (lektorat - Grupa 16) dr Agnieszka Kłos-Dacka
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
B-007 09:10 - 10:50 T Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin (wykład)dr hab. Ewa Skórzyńska-Polit
B-007 10:50 - 12:30 T Chemia organiczna – kurs podstawowy (wykład)dr Ludomir Kwietniewski
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Arkadiusz Czarnecki
B-313 12:30 - 15:00 T Chemia ogólna z elementami chemii fizycznej (ćwiczenia - Grupa 2)
Od: 2020-04-28 do 2020-05-26
dr Anna Borówka
CH-121 12:30 - 14:10 T Chemia organiczna – kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 1) dr Weronika Goraj
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 30) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
B-007 15:50 - 16:40 T Matematyka ze statystyką w biologii (wykład)dr Armen Grigoryan
B-007 16:40 - 17:30 T Matematyka ze statystyką w biologii (ćwiczenia - Grupa 1) dr Armen Grigoryan
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
B-007 09:10 - 10:50 T Chemia fizyczna (wykład)prof. dr hab. Piotr Staszczuk
CH-121 09:10 - 12:30 T Chemia organiczna – kurs rozszerzony (ćwiczenia - Grupa 1) dr Weronika Goraj
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
B-105 12:30 - 14:10 T Techniki chromatograficzne (ćwiczenia - Grupa 1) dr Weronika Goraj
B-105 14:10 - 15:50 T Techniki chromatograficzne (ćwiczenia - Grupa 2) dr Weronika Goraj
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Adam Piwiński
WMP-506B 09:10 - 12:30 T Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin (ćwiczenia - Grupa 2) dr Małgorzata Poniewozik
B-313 11:40 - 14:10 T Chemia fizyczna (ćwiczenia - Grupa 1)
Od: 2020-02-24 do 2020-05-08
dr Anna Borówka
B-105 12:30 - 14:10 T Techniki chromatograficzne (ćwiczenia - Grupa 3) dr Weronika Goraj
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Iwona Szyłejko
B-313 14:10 - 16:40 T Chemia fizyczna (ćwiczenia - Grupa 2)
Od: 2020-02-24 do 2020-05-08
dr Anna Borówka
B-105 14:10 - 15:50 T Techniki chromatograficzne (ćwiczenia - Grupa 4) dr hab. Anna Szafranek-Nakonieczna
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
CH-121 09:10 - 12:30 T Chemia organiczna – kurs rozszerzony (ćwiczenia - Grupa 2) dr Weronika Goraj
WMP-506B 09:10 - 12:30 T Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin (ćwiczenia - Grupa 3) dr Małgorzata Poniewozik
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
WMP-506B 12:30 - 15:50 T Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin (ćwiczenia - Grupa 1) dr Małgorzata Poniewozik
CH-121 14:10 - 15:50 T Chemia organiczna – kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 2) dr Weronika Goraj

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-01 17:19