Wydział Nauk Społecznych
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (stacjonarne jednolite magisterskie)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-246 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) dr Elżbieta Kolbus
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
C-506 10:00 - 10:50 T Psychologia rozwoju i wychowania dziecka (ćwiczenia - Grupa 1) dr Ewelina Świdrak
C-506 10:50 - 12:30 T Psychologiczne podstawy pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej (ćwiczenia - Grupa 1) dr Ewelina Świdrak
C-803 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 81) mgr Ewa Stępniak
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 15) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
GG-108 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 13) mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
C-809 10:00 - 10:50 T Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (wykład)dr Aleksandra Borowicz
C-308 10:50 - 12:30 T Dydaktyka ogólna (ćwiczenia - Grupa 2) dr Marta Buk-Cegiełka
C-506 10:50 - 12:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) dr Iwona Szewczak
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Wojciech Paszek
GG-042 12:30 - 14:10 T Autorefleksja i samorozwój nauczyciela przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej (ćwiczenia - Grupa 1) dr Klaudia Martynowska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - pływanie (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Jarosław Dobosz
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-243 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 14) mgr Krzysztof Urbański
GG-042 09:10 - 10:00 T Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania (wykład)dr Agnieszka Linca-Ćwikła
GG-26 10:00 - 11:40 T Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania (ćwiczenia - Grupa 1) dr Agnieszka Linca-Ćwikła
GG-108 10:50 - 12:30 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 3) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-26 11:40 - 13:20 T Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania (ćwiczenia - Grupa 2) dr Agnieszka Linca-Ćwikła
GG-205A 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 507)
Od: 2020-03-04 do 2020-06-16
mgr Katarzyna Plebanek-Karolak
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 50) dr Joanna Kubińska
C-506 15:00 - 16:40 B Współpraca z rodziną dziecka - modele, funkcje (wykład)dr hab. Danuta Opozda, prof. KUL
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
CN-105 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 15) mgr Krzysztof Urbański
GG-244A 07:30 - 09:10 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 3) dr Katarzyna Jakubów
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Anna Zarańska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Agnieszka Gołofit
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 1) mgr Barbara Okulska
CTW-302 10:00 - 10:50 T Dydaktyka ogólna (wykład)prof. dr hab. Krystyna Chałas
C-308 10:50 - 12:30 T Dydaktyka ogólna (ćwiczenia - Grupa 1) prof. dr hab. Krystyna Chałas
GG-26 10:50 - 12:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) dr Iwona Szewczak
CTW-302 12:30 - 13:20 T Psychologia rozwoju i wychowania dziecka (wykład)dr hab. Alina Rynio
C-809 13:20 - 15:00 T Autorefleksja i samorozwój nauczyciela przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej (ćwiczenia - Grupa 1) dr Klaudia Martynowska
GG-235 13:20 - 15:00 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 6) mgr Barbara Okulska
C-506 15:00 - 15:50 T Współpraca z rodziną dziecka - modele, funkcje (warsztaty - Grupa 1)
Od: 2020-04-09 do 2020-06-16
dr Lidia Pietruszka
CTW-302 15:00 - 15:50 T Współpraca z rodziną dziecka - modele, funkcje (warsztaty - Grupa 1)
Od: 2020-02-15 do 2020-04-02
dr Lidia Pietruszka
C-506 15:50 - 16:40 T Współpraca z rodziną dziecka - modele, funkcje (warsztaty - Grupa 2) dr Lidia Pietruszka
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-235 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 3) mgr Barbara Okulska
GG-248 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) dr Elżbieta Kolbus
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Anna Zarańska
C-809 08:20 - 09:10 T Psychologia rozwoju i wychowania dziecka (ćwiczenia - Grupa 2) dr Ewelina Świdrak
C-809 09:10 - 10:50 T Psychologiczne podstawy pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej (ćwiczenia - Grupa 2) dr Ewelina Świdrak
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Adam Piwiński
C-809 16:40 - 18:20 T Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Iwona Ramus

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-11GG-212A 07:30 - 09:10 Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 81) mgr Ewa Stępniak
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-13C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska
2020-03-20C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska
2020-04-03C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska
2020-04-24C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska
2020-05-15C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska
2020-05-22C-1043 10:50 - 15:00 Wprowadzenie do pedagogiki specjalnej (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Magdalena Jabłońska

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-02 09:19