Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistyczno-Społecznych
Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczno-Społeczne (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-246 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF A2 (lektorat - Grupa 4) dr Elżbieta Kolbus
GG-248 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B1+ (lektorat - Grupa 66) mgr Małgorzata Osękowska
CN-106 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 31) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
CN-105 13:20 - 15:00 T Język łaciński w percepcji nauk humanistycznych (lektorat - Grupa 25) mgr Alicja Narecka
GG-206 15:50 - 17:30 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 30) mgr Agnieszka Gołofit
GG-206 16:40 - 18:20 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 3) dr Katarzyna Jakubów
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 85) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Iwona Szyłejko
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Iwona Szyłejko
GG-362 15:50 - 17:30 T Logika formalna (konwersatorium)dr Marcin Czakon
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-235 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF B1 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 18) mgr Barbara Okulska
GG-107B 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 69) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Adam Piwiński
CN-101 16:40 - 18:20 T Historia filozofii starożytnej i średniowiecznej (konwersatorium)dr hab. Andrzej Stefańczyk
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-235 07:30 - 09:10 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 5) mgr Barbara Okulska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 87) mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Anna Majerska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Agnieszka Gołofit
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 5) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Adam Piwiński
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 83) mgr Agnieszka Gołofit

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19