Wydział Nauk Społecznych
Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-362 07:30 - 09:10 T Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa 1) mgr Jianhua Yang
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF B2 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 3) mgr Maria Piwińska
GG-246 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) dr Elżbieta Kolbus
CTW-304 07:30 - 09:10 T Psychologia rozwoju człowieka (wykład)dr hab. Małgorzata Tatala, prof. KUL
C-405 07:30 - 09:10 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 4) dr Martyna Płudowska
CN-204 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 27) mgr Dorota Szymczyk
GG-233 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 33) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
C-307 09:10 - 10:50 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 1) dr Aneta Przepiórka
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
C-407 10:50 - 12:30 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 2) dr Małgorzata Torój
GG-315 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 32) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
GG-108 10:50 - 12:30 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Iwona Fijołek
C-501 10:50 - 12:30 T Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa 1) dr Justyna Iskra
C-307 10:50 - 12:30 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 3) dr Aneta Przepiórka
C-503 10:50 - 12:30 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 6) dr Paweł Fortuna
C-846 10:50 - 12:30 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Izabela Woszczyńska
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Jarosław Dobosz
C-407 12:30 - 14:10 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 3) dr Małgorzata Torój
GG-315 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 31) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
C-501 12:30 - 14:10 T Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa 4) dr Justyna Iskra
C-307 12:30 - 14:10 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 2) dr Aneta Przepiórka
C-503 12:30 - 14:10 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 9) dr Paweł Fortuna
C-321 12:30 - 14:10 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Izabela Woszczyńska
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Jarosław Dobosz
CTW-304 14:10 - 15:50 T Psychologia różnic indywidualnych (wykład)prof. dr hab. Andrzej Sękowski
CTW-302 15:50 - 17:30 A Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (wykład)dr Paweł Fortuna
CTW-408 15:50 - 17:30 B Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (wykład)dr Paweł Fortuna
CTW-408 17:30 - 19:10 T Emocje i motywacje (wykład)dr Małgorzata Torój
C-503 19:10 - 20:50 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Karolina Janik
C-605 19:10 - 20:50 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Kateryna Shchehelska
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
C-321 07:30 - 09:10 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa 3) dr Monika Dacka
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
C-407 09:10 - 10:50 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 11) dr Tomasz Korulczyk
C-321 09:10 - 10:50 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa 4) dr Monika Dacka
CN-P10 09:10 - 10:50 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 8) dr Martyna Płudowska
C-605 09:10 - 10:50 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 9) dr Barbara Cichy-Jasiocha
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
CN-P10 10:50 - 12:30 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Bogumiła Krawiec
C-605 10:50 - 12:30 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 3) dr Barbara Cichy-Jasiocha
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Anna Zarańska
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 22) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Wojciech Paszek
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Jarosław Dobosz
GG-224 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 28) mgr Magdalena Matys
CN-P10 12:30 - 14:10 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Bogumiła Krawiec
GG-207 12:30 - 14:10 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa 1) dr Monika Dacka
C-605 12:30 - 14:10 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 5) dr Barbara Cichy-Jasiocha
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Anna Zarańska
C-515 14:10 - 15:50 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 7) dr Piotr Mamcarz
CN-P10 14:10 - 15:50 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Bogumiła Krawiec
GG-207 14:10 - 15:50 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa 2) dr Monika Dacka
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Wojciech Paszek
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
C-515 15:50 - 17:30 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 8) dr Piotr Mamcarz
C-603 15:50 - 17:30 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Wioletta Ozga
CN-P10 15:50 - 17:30 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Bogumiła Krawiec
C-417 17:30 - 19:10 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Aleksandra Hoffmann
CN-P01 17:30 - 19:10 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Karolina Janik
CN-P10 17:30 - 19:10 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Anna Szumielewicz
C-603 17:30 - 19:10 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Wioletta Ozga
GG-235 18:20 - 20:00 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-417 19:10 - 20:50 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Aleksandra Hoffmann
C-605 19:10 - 20:50 T Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Magda Tatara
CN-P10 19:10 - 20:50 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Anna Szumielewicz
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Anna Zarańska
CTW-304 09:10 - 10:50 T Metodologia psychologii (wykład)dr Tomasz Korulczyk
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 37) mgr Iwona Szyłejko
GG-108 10:50 - 12:30 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 3) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-503 10:50 - 12:30 T Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa 3) dr Justyna Iskra
CTW-304 10:50 - 12:30 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 7) dr Magdalena Szubielska
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
GG-233 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 30) mgr Magdalena Matys
C-503 12:30 - 14:10 T Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa 2) dr Justyna Iskra
CTW-304 12:30 - 14:10 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 8) dr Magdalena Szubielska
CN-P10 12:30 - 14:10 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 6) dr Martyna Płudowska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 50) dr Joanna Kubińska
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 49) mgr Wojciech Paszek
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Jarosław Dobosz
CTW-302 14:10 - 15:50 T Kierunki współczesnej psychologii (wykład)dr Justyna Iskra
CN-P10 14:10 - 15:50 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 7) dr Martyna Płudowska
C-416 15:50 - 17:30 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Aleksandra Hoffmann
CTW-304 15:50 - 18:20 T Historia filozofii (wykład)dr Maksymilian Roszyk
CN-P01 19:10 - 20:50 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Karolina Janik
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-247 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 34) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
GG-362 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) mgr Maria Piwińska
C-405 07:30 - 09:10 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 10) dr Tomasz Korulczyk
C-603 07:30 - 09:10 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Wioletta Ozga
GG-36 07:30 - 09:10 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 11) dr Monika Dacka
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Adam Piwiński
CN-P01 09:10 - 10:50 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 1) dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL
CTW-304 09:10 - 10:50 T Podstawy psychologii biznesu (wykład)dr Tomasz Korulczyk
GG-207 09:10 - 10:50 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 2) dr Martyna Płudowska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Arkadiusz Czarnecki
CN-P01 10:50 - 12:30 T Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 4) dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL
GG-355 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 26) mgr Dorota Szymczyk
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 2) mgr Barbara Okulska
GG-207 10:50 - 12:30 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa 5) dr Monika Dacka
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Agnieszka Gołofit
GG-207 12:30 - 14:10 T Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 6) dr Monika Dacka
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Iwona Szyłejko
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Wojciech Paszek
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Jarosław Dobosz
C-501 14:10 - 15:50 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Natalia Kopiś-Posiej
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
GG-233 15:00 - 16:40 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 29) mgr Magdalena Matys
GG-209 15:00 - 16:40 T Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa 2) mgr Jianhua Yang
C-1038 15:50 - 17:30 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Justyna Nowicka
C-501 15:50 - 17:30 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Natalia Kopiś-Posiej
C-201A 17:30 - 20:50 A Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Anastazja Zawiślak
C-1038 17:30 - 19:10 T Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Justyna Nowicka
C-501 17:30 - 19:10 T Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Natalia Kopiś-Posiej
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
HS-7C 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Anna Zarańska
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Barbara Okulska
C-515 09:10 - 10:50 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 6) dr Aneta Przepiórka
C-407 09:10 - 10:50 T Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa 1) dr Barbara Cichy-Jasiocha
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Adam Piwiński
C-515 10:50 - 12:30 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 5) dr Aneta Przepiórka
CTW-302 10:50 - 12:30 T Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (wykład)dr hab. Ewa Rzechowska, prof. KUL
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Adam Piwiński
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
C-515 12:30 - 14:10 T Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa 4) dr Aneta Przepiórka
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Adam Piwiński
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-02C-321 09:10 - 10:50 Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Justyna Nowicka
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-03-06C-321 09:10 - 10:50 Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Justyna Nowicka
2020-03-13C-321 09:10 - 10:50 Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Bogumiła Krawiec
2020-03-13C-321 10:50 - 12:30 Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Bogumiła Krawiec
2020-03-13C-321 12:30 - 14:10 Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Bogumiła Krawiec
2020-03-13C-321 14:10 - 15:50 Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Bogumiła Krawiec
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-04-20CTW-302 15:50 - 17:30 Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (wykład)dr Paweł Fortuna

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19