Wydział Nauk Społecznych
Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie)
Rok I - Semestr 1   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-362 07:30 - 09:10 T Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa 1) mgr Jianhua Yang
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF B1 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 3) mgr Maria Piwińska
GG-246 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF A2 (lektorat - Grupa 4) dr Elżbieta Kolbus
CN-106 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 31) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 4) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-108 09:10 - 10:50 T Język niemiecki - CEF A2 (lektorat - Grupa 2) mgr Iwona Fijołek
C-703 09:10 - 10:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 5) dr Tomasz Łach
CN-P01 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) dr Małgorzata Torój
CN-106 10:00 - 11:40 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 32) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
C-703 10:00 - 10:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 3) dr Tomasz Łach
GG-235 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 27) mgr Dorota Szymczyk
CN-105 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 29) mgr Magdalena Matys
GG-108 10:50 - 12:30 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Iwona Fijołek
C-703 10:50 - 11:40 T Logika (ćwiczenia - Grupa 4) dr Tomasz Łach
CN-P01 10:50 - 12:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) dr Małgorzata Torój
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Jarosław Dobosz
C-703 11:40 - 12:30 T Logika (ćwiczenia - Grupa 7) dr Tomasz Łach
CTW-302 12:30 - 14:10 T Biblia - istota i rola w kulturze (wykład)dr hab. Krzysztof Mielcarek, prof. KUL
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
CTW-304 14:10 - 15:50 T Biologiczne podstawy zachowania (wykład)dr Paweł Stróżak
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
GG-206 15:50 - 17:30 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
C-501 15:50 - 17:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 4) dr Piotr Mamcarz
C-321 16:40 - 17:30 T Logika (ćwiczenia - Grupa 8) Ks. dr hab. Robert Kublikowski
C-321 17:30 - 18:20 T Logika (ćwiczenia - Grupa 2) Ks. dr hab. Robert Kublikowski
C-501 17:30 - 19:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 5) dr Piotr Mamcarz
C-407 19:10 - 20:50 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Magda Tatara
C-501 19:10 - 20:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 6) dr Piotr Mamcarz
HS-14 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-01A 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-14 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Adam Piwiński
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 18) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Piotr Olejarnik
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Adam Piwiński
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 25) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Wojciech Paszek
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Adam Piwiński
CTW-408 13:20 - 14:10 T Logika (wykład)
Od: 2019-10-02 do 2020-01-29
dr hab. Ewa Lekka-Kowalik, prof. KUL
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
C-503 15:50 - 17:30 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 1) dr Justyna Iskra
C-703 15:50 - 17:30 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 10) dr Andrzej Januszewski
C-605 15:50 - 17:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 3)
Od: 2019-10-01 do 2019-12-03
dr Piotr Mamcarz
CTW-204 15:50 - 17:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 3)
Od: 2019-12-10 do 2020-01-29
dr Piotr Mamcarz
GG-206 16:40 - 18:20 T Język niemiecki - CEF A2+ (lektorat - Grupa 3) dr Katarzyna Jakubów
C-503 17:30 - 19:10 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 2) dr Justyna Iskra
CTW-219 17:30 - 19:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 7) dr Piotr Mamcarz
HS-01A 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 85) mgr Adam Piwiński
GG-207 09:10 - 10:50 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 3) dr Andrzej Januszewski
C-405 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 8) dr hab. Adam Zadroga
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
GG-108 10:50 - 12:30 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 3) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-207 10:50 - 12:30 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 4) dr Andrzej Januszewski
C-405 10:50 - 12:30 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 9) dr hab. Adam Zadroga
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 45) dr Joanna Kubińska
GG-233 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 30) mgr Magdalena Matys
C-405 12:30 - 14:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 10) dr hab. Adam Zadroga
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 20) dr Joanna Kubińska
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Adam Piwiński
CTW-408 14:10 - 15:50 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (wykład)dr Andrzej Januszewski
GG-233 15:50 - 17:30 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 28) mgr Magdalena Matys
C-407 15:50 - 17:30 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 9) dr Andrzej Januszewski
C-321 17:30 - 19:10 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Anna Czarnejko-Żolik
C-407 17:30 - 19:10 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 6) dr Andrzej Januszewski
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-14 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF A2 (lektorat - Grupa 5) mgr Maria Piwińska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 86) mgr Adam Piwiński
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 88) mgr Anna Majerska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 1) mgr Barbara Okulska
CTW-202 09:10 - 10:50 T Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 7) dr Ewelina Purc
CTW-304 09:10 - 10:50 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 11) dr Klaudia Martynowska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Anna Majerska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Adam Piwiński
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF A2 (lektorat - Grupa 2) mgr Barbara Okulska
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Anna Majerska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Adam Piwiński
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-408 12:30 - 14:10 T Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (wykład)dr Agnieszka Fudali-Czyż
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Piotr Olejarnik
GG-235 13:20 - 15:00 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 6) mgr Barbara Okulska
C-501 14:10 - 15:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Marcin Garbowski
C-407 14:10 - 15:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 9) dr Tomasz Łach
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (ćwiczenia - Grupa 72) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Iwona Szyłejko
C-407 15:00 - 15:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 6) dr Tomasz Łach
C-613 15:50 - 17:30 A Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Paula Śliwa
C-613 15:50 - 17:30 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Paula Śliwa
GG-212B 16:40 - 18:20 T Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa 2) mgr Jianhua Yang
C-613 17:30 - 19:10 A Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Paula Śliwa
C-613 17:30 - 19:10 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Paula Śliwa
HS-01A 18:20 - 20:00 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)mgr Łukasz Harbuz
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-233 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 26) mgr Dorota Szymczyk
GG-205B 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 33) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Anna Majerska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 74) mgr Agnieszka Gołofit
GG-205B 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa 34) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
GG-235 09:10 - 10:50 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 3) mgr Barbara Okulska
C-613 09:10 - 10:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Marcin Garbowski
GG-207 09:10 - 10:50 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Kateryna Shchehelska
GG-207 09:10 - 10:50 A Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Kateryna Shchehelska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
C-613 10:00 - 10:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 11) mgr Marcin Garbowski
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) mgr Barbara Okulska
GG-207 10:50 - 12:30 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Kateryna Shchehelska
GG-207 10:50 - 12:30 A Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Kateryna Shchehelska
CTW-302 10:50 - 12:30 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 10) dr Agnieszka Fudali-Czyż
CTW-302 10:50 - 12:30 A Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 11) dr Agnieszka Fudali-Czyż
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 82) mgr Adam Piwiński
CTW-302 12:30 - 14:10 B Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 5) dr Agnieszka Fudali-Czyż
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 84) mgr Adam Piwiński
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 83) mgr Agnieszka Gołofit
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 17) dr Joanna Kubińska

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-10-03C-807 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-10-10C-807 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-10-17CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-10-31CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-11-07CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-11-14C-605 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-11-21CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-11-26GG-47 10:50 - 12:30 Biologiczne podstawy zachowania (wykład)dr Paweł Stróżak
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-11-28C-605 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2019-12-05CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-12-11CN-105 12:30 - 14:10 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 7) dr Ewelina Purc
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-12-12C-605 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-12-13C-318 09:10 - 10:50 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Kateryna Shchehelska
2019-12-13C-318 10:50 - 12:30 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Kateryna Shchehelska
2019-12-13C-318 12:30 - 14:10 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-12-16C-506 12:30 - 14:10 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 7) dr Ewelina Purc
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2019-12-20CTW-304 09:10 - 10:50 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Kateryna Shchehelska
2019-12-20CTW-304 09:10 - 10:50 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Kateryna Shchehelska
2019-12-20C-605 10:50 - 12:30 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Kateryna Shchehelska
2019-12-20C-605 10:50 - 12:30 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 4) mgr Kateryna Shchehelska
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-01-09CTW-220 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2020-01-09GG-042 14:10 - 15:50 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Kateryna Shchehelska
2020-01-09GG-042 15:50 - 17:30 Procesy poznawcze: percepcja i uwaga (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Kateryna Shchehelska
2020-01-16C-605 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
2020-01-23C-805 10:50 - 12:30 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-01-27C-506 12:30 - 14:10 Podstawy psychologii i historii myśli psychologicznej (ćwiczenia - Grupa 8) dr Ewelina Purc

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 17:19