Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia - sinologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF B2 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa 3) mgr Maria Piwińska
GG-108 09:10 - 10:50 T Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa 2) mgr Iwona Fijołek
GG-362 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka chińskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Jianhua Yang
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
GG-362 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka chińskiego - fonetyka (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Jianhua Yang
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
GG-362 15:50 - 17:30 T Antropologia kulturowa (wykład)dr hab. Wojciech Daszkiewicz
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
GG-355 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka chińskiego - konwersacje (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Zhenxu Fan
CTW-205 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 63) mgr Ewa Stępniak
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Jarosław Dobosz
CTW-205 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1+ (lektorat - Grupa 62) mgr Ewa Stępniak
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
GG-235 18:20 - 20:00 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Anna Zarańska
GG-108 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF A1 (lektorat - Grupa 2) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Anna Zarańska
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
CTW-216 13:20 - 15:00 T Historia Chin (wykład)dr Joanna Afek
GG-362 15:00 - 16:40 T Praktyczna nauka języka chińskiego - fonetyka (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Jianhua Yang
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-362 07:30 - 09:10 T Język francuski - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) mgr Maria Piwińska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
GG-235 10:50 - 12:30 T Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 2) mgr Barbara Okulska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-362 12:30 - 15:00 T Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Beata Kołodziej
GG-362 15:00 - 16:40 T Wstęp do wiedzy o kulturach orientalnych (wykład)dr hab. Robert Ptaszek
GG-355 16:40 - 19:10 T Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Beata Kołodziej
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
GG-362 09:10 - 11:40 T Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Beata Kołodziej
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Adam Piwiński
GG-362 11:40 - 14:10 T Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Beata Kołodziej

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-02 17:19