Wydział Nauk Społecznych
Socjologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2022/2023



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Zuzanna Duma
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) dr Joanna Kubińska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Adam Piwiński
C-304 14:10 - 15:50 B Metodyka studiowania i pracy naukowej (warsztaty)dr Magdalena Lipnicka
C-306 15:50 - 17:30 B Podstawy socjologii (ćwiczenia)Ks. mgr Marek Pabich
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) dr Joanna Kubińska
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Zuzanna Duma
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 28) dr Joanna Kubińska
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 30) mgr Wojciech Paszek
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-244B 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1+ (lektorat - Grupa 358) mgr Aleksandra Zakrzewska
GG-244A 09:10 - 10:50 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 315) mgr Małgorzata Koziej-Butryn
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Piotr Olejarnik
GG-206 10:00 - 11:40 T Język hiszpański - CEF A2 (lektorat - Grupa 305) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
GG-108 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 353) mgr Aleksandra Zakrzewska
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness kobiet (ćwiczenia - Grupa 37) mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 34) dr Joanna Kubińska
GG-205A 14:10 - 15:50 T Mikrostruktury społeczne (wykład)Ks. dr Jarosław Kozak
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
C-304 10:50 - 12:30 T Współczesne społeczeństwo polskie z perspektywy socjologii (konwersatorium)dr Magdalena Lipnicka
C-405 12:30 - 14:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 322) mgr Małgorzata Koziej-Butryn
GG-205A 15:50 - 17:30 T Podstawy socjologii (wykład)Ks. dr Marek Wodawski
CTW-104 17:30 - 19:10 T Historia filozofii (wykład)dr hab. Anna Palusińska
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-212B 07:30 - 09:10 T Język hiszpański - CEF A2+ (lektorat - Grupa 307) mgr Justyna Pyszczek-Bulak
C-321 09:10 - 10:50 T Elementy psychologii społecznej (konwersatorium)dr Rafał Bartczuk
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
C-605 10:50 - 12:30 T Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II (wykład)Ks. dr hab. Maciej Hułas
GG-206 10:50 - 12:30 T Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 354) mgr Małgorzata Koziej-Butryn
GG-150 13:20 - 14:10 T Logika (wykład)
Od: 2022-10-01 do 2022-12-16
dr Piotr Lipski
C-304 14:10 - 15:50 T Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II (ćwiczenia)Ks. dr Marek Wodawski
GG-205A 15:50 - 16:40 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) dr Piotr Lipski

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2022-10-20CTW-113 12:30 - 14:10 Mikrostruktury społeczne (wykład)Ks. dr Jarosław Kozak
2022-11-10GG-150 12:30 - 14:10 Mikrostruktury społeczne (wykład)Ks. dr Jarosław Kozak
2022-12-08C-321 14:10 - 15:50 Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II (ćwiczenia)Ks. dr Marek Wodawski
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-04C-318 15:50 - 17:30 Podstawy socjologii (ćwiczenia)Ks. mgr Marek Pabich
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-12C-613 14:10 - 15:50 Współczesne społeczeństwo polskie z perspektywy socjologii (konwersatorium)dr Magdalena Lipnicka
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-13C-924 13:20 - 14:10 Logika (ćwiczenia - Grupa 1)dr Piotr Lipski
2023-01-20CTW-304 07:30 - 09:10 Podstawy socjologii (wykład)Ks. dr Marek Wodawski
2023-01-20C-924 13:20 - 14:10 Logika (ćwiczenia - Grupa 1)dr Piotr Lipski
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-26C-924 13:20 - 14:10 Logika (ćwiczenia - Grupa 1)dr Piotr Lipski
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2023-01-27C-924 13:20 - 14:10 Logika (ćwiczenia - Grupa 1)dr Piotr Lipski
2023-01-27CTW-113 14:10 - 15:50 Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II (ćwiczenia)Ks. dr Marek Wodawski

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2024-05-22 15:17