Wydział Filozofii
Retoryka stosowana (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020

Program, efekty uczenia się i karty przedmiotów

SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-246 07:30 - 09:10 T Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa 4) dr Elżbieta Kolbus
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 15) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-13 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-4 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
C-603 09:10 - 10:00 T Elokucja (wykład)prof. dr hab. Roman Doktór
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 18) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
C-603 10:00 - 11:40 T Historia retoryki klasycznej (ćwiczenia)Ks. dr Michał Klementowicz
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Adam Piwiński
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 22) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Wojciech Paszek
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Jarosław Dobosz
GG-246 12:30 - 14:10 T Przedsiębiorczość (warsztaty)dr hab. Ryszard Zajączkowski, prof. KUL
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 30) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - pływanie (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Anna Zarańska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Jarosław Dobosz
GG-246 14:10 - 15:50 T Kompozycja wypowiedzi ustnych i pisemnych (ćwiczenia)dr hab. Maria Gondek
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
GG-235 18:20 - 20:00 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 6) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-244B 07:30 - 09:10 T Język angielski - CEF B1 (lektorat - Grupa 68) mgr Małgorzata Osękowska
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Anna Zarańska
GG-213 09:10 - 10:50 T Język łaciński w retoryce (lektorat)prof. dr hab. Agnieszka Dziuba
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Anna Zarańska
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
GG-246 10:50 - 12:30 T Historia filozofii (wykład)dr hab. Wanda Bajor, prof. KUL
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 50) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Wojciech Paszek
C-232 15:00 - 16:40 T Wstępne ćwiczenia retoryczne (ćwiczenia)mgr Aleksandra Kozłowska
GG-107B 16:40 - 18:20 T Historia retoryki klasycznej (wykład)Ks. dr Michał Klementowicz
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-4 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Adam Piwiński
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Anna Zarańska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Anna Zarańska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Agnieszka Gołofit
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-246 11:40 - 13:20 T Techniki oddechowo-głosowe (warsztaty)dr Agnieszka Karczewska
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Iwona Szyłejko
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Wojciech Paszek
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Jarosław Dobosz
GG-246 13:20 - 15:00 T Pozawerbalne elementy akcji oratorskiej (warsztaty)dr Joanna Kiereś-Łach
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
GG-110A 15:00 - 16:40 T Elokucja (ćwiczenia)mgr Joanna Żytek
GG-235 15:00 - 16:40 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 5) mgr Barbara Okulska
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-105 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Konrad Szczygieł
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Anna Zarańska
GG-241 08:20 - 10:00 T Język angielski - CEF B2 (lektorat - Grupa 69) dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
GG-206 09:10 - 10:50 T Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa 5) mgr Aleksandra Murat-Bednarz
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Adam Piwiński
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Adam Piwiński
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-04-22GG-107B 18:20 - 20:00 Historia retoryki klasycznej (wykład)Ks. dr Michał Klementowicz
2020-04-29GG-107B 18:20 - 20:00 Historia retoryki klasycznej (wykład)Ks. dr Michał Klementowicz
2020-05-06GG-107B 18:20 - 20:00 Historia retoryki klasycznej (wykład)Ks. dr Michał Klementowicz

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-02 09:19