☰
☰
Menu
Logowanie
Pomoc
Informator
BIP
Telefony
Pracownicy
Rozkład zajęć
Plan studiów
Przedmioty
Prace dyplomowe
Publikacje
e-KUL
Rozkład zajęć
Wydział Nauk Humanistycznych
Sinologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2 2023/2024
Wszystkie
Bieżący tydzień
Następny tydzień
Zmiany w planie
Egzaminy
Rozkład zajęć od: 2024-05-13 do 2024-05-19
Sala
Godz.od-do
Przedmiot
Prowadzący
PONIEDZIAŁEK
C-613A
07:30 - 10:00
Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Bartosz Turski
CTW-216
08:20 - 10:00
Praktyczna nauka języka chińskiego - fonetyka
(ćwiczenia - Grupa 2)
mgr Jianhua Yang
C-613A
10:00 - 11:40
Praktyczna nauka języka chińskiego - fonetyka
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Jianhua Yang
CTW-216
10:00 - 12:30
Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 2)
mgr Bartosz Turski
HS-7A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 5)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 9)
mgr Anna Zarańska
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 3)
dr Joanna Kubińska
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 10)
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 11)
mgr Jarosław Dobosz
HS-7B
14:10 - 15:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 13)
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
HS-110
14:10 - 15:50
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 14)
mgr Zuzanna Duma
CN-022
15:50 - 17:30
Antropologia kulturowa
(wykład)
dr hab. Wojciech Daszkiewicz, prof. KUL
CTW-217
17:30 - 19:10
Język francuski - CEF A2
(lektorat - Grupa 401)
mgr Jakub Duralak
WTOREK
CTW-219
07:30 - 09:10
Język hiszpański - CEF B1
(lektorat - Grupa 404)
mgr Karolina Sieńko-Flis
CTW-217
07:30 - 09:10
Język niemiecki - CEF B1
(lektorat - Grupa 403)
dr Katarzyna Jakubów
CTW-216
09:10 - 11:40
Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 2)
mgr Bartosz Turski
C-613A
10:00 - 11:40
Praktyczna nauka języka chińskiego - konwersacje
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Zhenxu Fan
CTW-216
11:40 - 13:20
Praktyczna nauka języka chińskiego - konwersacje
(ćwiczenia - Grupa 2)
mgr Zhenxu Fan
C-613A
11:40 - 14:10
Praktyczna nauka języka chińskiego - kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Bartosz Turski
CN-P11
15:50 - 17:30
Język angielski - CEF B2
(lektorat - Grupa 452)
mgr Krzysztof Urbański
HS-13
18:20 - 20:00
Wychowanie fizyczne - lekkoatletyka kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
ŚRODA
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 31)
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 32)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 36)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 35)
dr Joanna Kubińska
HS-01A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 40)
mgr Jarosław Dobosz
HS-7B
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 43)
dr Joanna Kubińska
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 46)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Anna Zarańska
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 47)
mgr Wojciech Paszek
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-924
17:30 - 19:10
Język francuski - CEF A2
(lektorat - Grupa 402)
mgr Jakub Duralak
CZWARTEK
CTW-205
07:30 - 09:10
Język hiszpański - CEF B1
(lektorat - Grupa 406)
mgr Karolina Sieńko-Flis
C-933
07:30 - 09:10
Język hiszpański - CEF B1
(lektorat - Grupa 407)
mgr Justyna Pyszczek-Bulak
CN-103
09:10 - 10:50
Wstęp do wiedzy o kulturach orientalnych
(wykład)
prof. dr hab. Robert Ptaszek
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 48)
mgr Anna Zarańska
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 53)
mgr Piotr Olejarnik
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 54)
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-933
12:30 - 14:10
Język angielski - CEF B2
(lektorat - Grupa 451)
mgr Magdalena Matys
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 60)
mgr Anna Zarańska
mgr Jarosław Dobosz
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 62)
mgr Arkadiusz Czarnecki
ONLINE
15:00 - 16:40
Historia Chin
(wykład)
dr Joanna Afek
HS-7C
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - lekkoatletyka kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
PIĄTEK
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 65)
mgr Anna Zarańska
mgr Piotr Olejarnik
HS-110
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 66)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 64)
dr Joanna Kubińska
mgr Piotr Olejarnik
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-4
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa
(ćwiczenia - Grupa 71)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Arkadiusz Czarnecki
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 58)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
Ostatnia aktualizacja:
2024-05-08 02:24
Drukuj
Plan studiów