Wydział Medyczny
Dietetyka (stacjonarne I stopnia) w Filii KUL w Stalowej Woli
Rok I - Semestr 1
2022/2023
Sala | Godz.od-do | Cykl | Przedmiot | Prowadzący |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne) | ||||
IS-0-26 | 10:00 - 13:20 | A | Związki biologicznie czynne w warzywach i owocach (laboratorium - Grupa 1) | dr Radosław Mencfel |
IS-0-26 | 10:00 - 13:20 | B | Związki biologicznie czynne w warzywach i owocach (laboratorium - Grupa 3) | dr Radosław Mencfel |
IS-0-26 | 13:20 - 16:40 | A | Związki biologicznie czynne w warzywach i owocach (laboratorium - Grupa 2) | dr Radosław Mencfel |
IS-0-26 | 13:20 - 16:40 | B | Związki biologicznie czynne w warzywach i owocach (laboratorium - Grupa 4) | dr Radosław Mencfel |
IS-0-22 | 16:40 - 18:20 | A | Tutoring (warsztaty - Grupa 1) | dr Radosław Mencfel |
IS-0-22 | 16:40 - 18:20 | B | Tutoring (warsztaty - Grupa 2) | dr Radosław Mencfel |
WTOREK (Zajęcia cykliczne) | ||||
IS-0-15 | 09:10 - 10:50 | T | Biochemia ogólna i żywności
(wykład) Od: 2022-11-29 do 2022-12-06 | dr Katarzyna Czarnek |
IS-0-28 | 09:10 - 10:50 | T | Biochemia ogólna i żywności
(wykład) Od: 2022-10-11 do 2022-11-15 | dr Katarzyna Czarnek |
IS-1-14 | 10:50 - 12:30 | T | Anatomia człowieka
(laboratorium - Grupa 3) zajęcia hybrydowe | dr Mirosław Łańcut |
203 | 10:50 - 13:20 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 2) Od: 2022-10-11 do 2022-12-20 | mgr Katarzyna Grąz |
IS-1-14 | 12:30 - 14:10 | T | Anatomia człowieka
(laboratorium - Grupa 1) zajęcia hybrydowe | dr Mirosław Łańcut |
203 | 13:20 - 15:50 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 3) Od: 2022-10-11 do 2022-12-20 | mgr Katarzyna Grąz |
IS-1-14 | 14:10 - 15:50 | T | Anatomia człowieka
(laboratorium - Grupa 2) zajęcia hybrydowe | dr Mirosław Łańcut |
IS-0-20 | 14:10 - 15:50 | T | HACCP
(laboratorium - Grupa 1) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
IS-0-22 | 15:50 - 16:40 | T | Anatomia człowieka
(wykład) zajęcia hybrydowe | dr Mirosław Łańcut |
IS-1-14 | 16:40 - 18:20 | T | Anatomia człowieka
(laboratorium - Grupa 4) zajęcia hybrydowe | dr Mirosław Łańcut |
IS-0-26 | 16:40 - 18:20 | T | Biochemia ogólna i żywności
(laboratorium - Grupa 1) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
IS-0-26 | 18:20 - 20:00 | T | Biochemia ogólna i żywności
(laboratorium - Grupa 4) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
ŚRODA (Zajęcia cykliczne) | ||||
203 | 08:20 - 10:50 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 1) Od: 2022-12-01 do 2022-12-21 | dr Anna Gronba-Chyła |
409 | 08:20 - 10:00 | T | Chemia ogólna
(wykład) Od: 2022-10-12 do 2022-11-30 | dr Anna Gronba-Chyła |
203 | 10:00 - 12:30 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 1) Od: 2022-10-12 do 2022-11-30 | dr Anna Gronba-Chyła |
IS-0-20 | 10:00 - 11:40 | T | HACCP
(laboratorium - Grupa 3) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
203 | 10:50 - 13:20 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 4) Od: 2022-12-01 do 2022-12-21 | dr Anna Gronba-Chyła |
IS-0-26 | 11:40 - 13:20 | T | Biochemia ogólna i żywności
(laboratorium - Grupa 3) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
203 | 12:30 - 15:00 | T | Chemia ogólna
(laboratorium - Grupa 4) Od: 2022-10-12 do 2022-11-30 | dr Anna Gronba-Chyła |
IS-0-20 | 13:20 - 15:00 | T | HACCP
(laboratorium - Grupa 2) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
IS-0-26 | 15:00 - 16:40 | T | Biochemia ogólna i żywności
(laboratorium - Grupa 2) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
IS-0-20 | 16:40 - 18:20 | T | HACCP
(laboratorium - Grupa 4) zajęcia hybrydowe | dr Beata Nakonieczna |
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne) | ||||
ONLINE | 08:20 - 10:00 | A | HACCP
(wykład) Od: 2022-10-01 do 2023-01-12 | dr Katarzyna Czarnek |
IS-2-3-1 | 10:00 - 11:40 | A | Związki biologicznie czynne w warzywach i owocach
(wykład) zajęcia hybrydowe | dr Radosław Mencfel |
211 | 15:00 - 16:40 | B | Przedsiębiorczość
(warsztaty - Grupa 1) Od: 2022-11-03 do 2023-01-30 | dr Joanna Dyrda-Muskus |
211 | 15:00 - 16:40 | A | Przedsiębiorczość
(warsztaty - Grupa 2) Od: 2022-11-03 do 2023-01-30 | dr Joanna Dyrda-Muskus |
001 | 15:00 - 16:40 | A | Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 91) Od: 2022-10-01 do 2022-10-27 zajęcia hybrydowe | mgr Iwona Ludjan |
001 | 15:00 - 16:40 | B | Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 91) Od: 2022-11-03 do 2023-01-30 zajęcia hybrydowe | mgr Iwona Ludjan |
TZ-WNIT | 16:40 - 18:20 | T | Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 90) Od: 2022-10-13 do 2023-01-30 zajęcia hybrydowe | mgr Iwona Ludjan |
001 | 18:20 - 20:00 | A | Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 91) Od: 2022-11-03 do 2023-01-30 zajęcia hybrydowe | mgr Iwona Ludjan |
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne) | ||||
IS-0-22 | 10:00 - 11:40 | T | Język angielski - CEF A2+ (lektorat - Grupa 372) | mgr Aleksandra Zakrzewska |
Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!
Data | Sala | Godz.od-do | Przedmiot | Prowadzący |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-10-06 | 001 | 15:00 - 16:40 | Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 91) zajęcia hybrydowe | mgr Iwona Ludjan |
2022-10-27 | 211 | 15:00 - 16:40 | Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) | dr Joanna Dyrda-Muskus |
2022-11-10 | ONLINE | 08:20 - 10:00 | HACCP (wykład) | dr Katarzyna Czarnek |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2022-11-16 | 409 | 07:30 - 08:20 | Chemia ogólna (wykład) | dr Anna Gronba-Chyła |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-13 | 309 | 09:10 - 10:00 | Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) | dr Joanna Dyrda-Muskus |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-17 | 211 | 08:20 - 10:00 | Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) | dr Joanna Dyrda-Muskus |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-20 | 211 | 07:30 - 10:00 | Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) | dr Joanna Dyrda-Muskus |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-01-26 | IS-2-6 | 15:00 - 16:40 | Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 2) | dr Joanna Dyrda-Muskus |
Cykl:
T: każdy tydzień | 1 - pierwszy tydzień |
A: nieparzysty tydzień | 2 - drugi tydzień |
B: parzysty tydzień | 3 - trzeci tydzień |
C: 1 i 2 tydzień | 4 - czwarty tydzień |
D: 3 i 4 tydzień |
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-11 13:16