☰
☰
Menu
Logowanie
Pomoc
Informator
BIP
Telefony
Pracownicy
Rozkład zajęć
Plan studiów
Przedmioty
Prace dyplomowe
Publikacje
e-KUL
Rozkład zajęć
Wydział Medyczny
Biotechnologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2 2023/2024
Wszystkie
Bieżący tydzień
Następny tydzień
Zmiany w planie
Egzaminy
Rozkład zajęć od: 2024-05-06 do 2024-05-12
Sala
Godz.od-do
Przedmiot
Prowadzący
PONIEDZIAŁEK
B-206
08:20 - 11:40
Fizjologia człowieka
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr inż. Magdalena Michalak-Tomczyk
HS-105
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 74)
mgr Anna Zarańska
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Agnieszka Gołofit
B-206
11:40 - 15:00
Fizjologia człowieka
(ćwiczenia - Grupa 2)
dr inż. Magdalena Michalak-Tomczyk
HS-110
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 3)
dr Joanna Kubińska
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 10)
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
HS-13
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
WTOREK
B-014
10:00 - 11:40
Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin
(wykład)
dr Małgorzata Poniewozik
dr Aleksandra Seta-Koselska
B-007
11:40 - 13:20
Chemia fizyczna - kurs rozszerzony
(wykład)
dr Anna Borówka
B-312
13:20 - 15:50
Chemia fizyczna - kurs rozszerzony
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr Anna Borówka
WMP-505
15:50 - 17:30
Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biotechnologicznym
(lektorat - Grupa 406)
dr Agnieszka Kłos-Dacka
HS-01A
16:40 - 18:20
Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Anna Zarańska
ŚRODA
B-214
09:10 - 12:30
Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr Małgorzata Poniewozik
dr Aleksandra Seta-Koselska
dr Paweł Patrzylas
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 32)
mgr Arkadiusz Czarnecki
B-214
12:30 - 15:50
Podstawy cytofizjologii i ontogenezy roślin
(ćwiczenia - Grupa 2)
dr Małgorzata Poniewozik
dr Paweł Patrzylas
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 46)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Anna Zarańska
HS-13
17:30 - 19:10
Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Anna Zarańska
CZWARTEK
WMP-506B
08:20 - 11:40
Chemia organiczna – kurs rozszerzony
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Mateusz Kwaśnik
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 48)
mgr Anna Zarańska
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet
(ćwiczenia - Grupa 51)
mgr Agnieszka Gołofit
B-312
13:20 - 15:50
Chemia fizyczna - kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr Anna Borówka
WMP-506B
13:20 - 15:50
Chemia organiczna – kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Mateusz Kwaśnik
HS-13
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
PIĄTEK
WMP-506B
09:10 - 11:40
Chemia organiczna – kurs podstawowy
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Mateusz Kwaśnik
WMP-506B
12:30 - 15:50
Chemia organiczna – kurs rozszerzony
(ćwiczenia - Grupa 1)
mgr Mateusz Kwaśnik
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 58)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
C-601
15:50 - 17:30
Język włoski - CEF B1
(lektorat - Grupa 404)
mgr Agnieszka Białowolska
Ostatnia aktualizacja:
2024-05-09 17:16
Drukuj
Plan studiów