Wydział Nauk Społecznych
Ekonomia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2
2022/2023
Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!
Data | Sala | Godz.od-do | Przedmiot | Prowadzący |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-02 | C-919 | 15:50 - 17:30 | Ekonomika przedsiębiorstwa (wykład) | dr Dorota Jegorow |
2023-03-02 | C-324 | 17:30 - 19:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Anna Dąbkowska |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-06 | C-324 | 07:30 - 09:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Dąbkowska |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-08 | C-304 | 15:50 - 17:30 | Wyzwania rynku pracy (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-03-08 | C-613 | 17:30 - 19:10 | Zarządzanie projektami (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-09 | C-846 | 15:50 - 17:30 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Anna Dąbkowska |
2023-03-09 | C-846 | 17:30 - 19:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Anna Dąbkowska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-14 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Rola państwa w gospodarce (konwersatorium) | dr Piotr Bolibok |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-15 | CN-P11 | 14:10 - 15:50 | Polityka innowacyjności (konwersatorium) | dr Jacek Bednarz |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-16 | C-919 | 15:50 - 17:30 | Ekonomika przedsiębiorstwa (wykład) | dr Dorota Jegorow |
2023-03-16 | C-324 | 17:30 - 19:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Anna Dąbkowska |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-20 | C-324 | 07:30 - 09:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Dąbkowska |
2023-03-20 | C-405 | 15:50 - 17:30 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Dąbkowska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-21 | CTW-104 | 17:30 - 19:10 | Mikroekonomia
(wykład) zajęcia hybrydowe | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-22 | C-324 | 07:30 - 09:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Anna Dąbkowska |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-27 | C-324 | 07:30 - 09:10 | Mikroekonomia (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Anna Dąbkowska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-28 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Pieniądz w gospodarce (konwersatorium) | dr Piotr Bolibok |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-29 | CN-P11 | 09:10 - 10:50 | Economic problems in the world (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-03-29 | WMP-809 | 20:00 - 20:50 | Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 338) | mgr Agnieszka Turska |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-30 | C-919 | 15:50 - 17:30 | Ekonomika przedsiębiorstwa (wykład) | dr Dorota Jegorow |
2023-04-13 | C-919 | 15:50 - 17:30 | Ekonomika przedsiębiorstwa (wykład) | dr Dorota Jegorow |
2023-04-13 | ONLINE | 17:30 - 19:10 | Mikroekonomia
(wykład) zajęcia hybrydowe | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-19 | WMP-809 | 07:30 - 08:20 | Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 338) | mgr Agnieszka Turska |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-25 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Rola państwa w gospodarce (konwersatorium) | dr Piotr Bolibok |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-10 | CN-P11 | 09:10 - 10:50 | Economic problems in the world (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-10 | C-501 | 15:50 - 17:30 | Wyzwania rynku pracy (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-10 | C-613 | 17:30 - 19:10 | Zarządzanie projektami (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-17 | CN-P11 | 09:10 - 10:50 | Economic problems in the world (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-17 | C-501 | 15:50 - 17:30 | Wyzwania rynku pracy (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-17 | C-613 | 17:30 - 19:10 | Zarządzanie projektami (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-25 | CTW-408 | 10:50 - 12:30 | Mikroekonomia
(wykład) zajęcia hybrydowe | dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska |
2023-05-25 | C-927 | 15:50 - 17:30 | Nauki o organizacji (konwersatorium) | mgr Marlena Gołębiowska |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-31 | GG-B | 09:10 - 10:50 | Economic problems in the world (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-31 | C-304 | 15:50 - 17:30 | Wyzwania rynku pracy (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
2023-05-31 | C-613 | 17:30 - 19:10 | Zarządzanie projektami (konwersatorium) | dr Judyta Przyłuska-Schmitt |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-06-01 | C-919 | 15:50 - 17:30 | Metodologia nauk ekonomicznych (wykład) | prof. dr hab. Paweł Kawalec |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-06-06 | C-417 | 07:30 - 09:10 | Pieniądz w gospodarce (konwersatorium) | dr Piotr Bolibok |
2023-06-20 | C-417 | 15:50 - 17:30 | Algebra liniowa (ćwiczenia - Grupa 2) | dr hab. Lech Gruszecki |
2023-06-20 | C-417 | 17:30 - 19:10 | Algebra liniowa (ćwiczenia - Grupa 3) | dr hab. Lech Gruszecki |
Cykl:
T: każdy tydzień | 1 - pierwszy tydzień |
A: nieparzysty tydzień | 2 - drugi tydzień |
B: parzysty tydzień | 3 - trzeci tydzień |
C: 1 i 2 tydzień | 4 - czwarty tydzień |
D: 3 i 4 tydzień |
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-04 09:16