Wydział Nauk Społecznych
Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie)
Rok I - Semestr 2   2019/2020


Lp.PrzedmiotPunktyL.godz.Prowadzący
Przedmioty obligatoryjne
1Emocje i motywacje (wykład)E/5 30 dr Małgorzata Torój
2Psychologia różnic indywidualnych (wykład)E/5 30 prof. dr hab. Andrzej Sękowski
3Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (wykład)E/4 30 dr Paweł Fortuna
4Historia filozofii (wykład)E/3 45 dr Maksymilian Roszyk
5Metodologia psychologii (wykład)E/3 30 dr Tomasz Korulczyk
6Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/0 30 dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL
7Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/0 30 dr Małgorzata Torój
8Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/0 30 dr Małgorzata Torój
9Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/0 30 dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL
10Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/0 30 mgr Aleksandra Hoffmann
11Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/0 30 mgr Aleksandra Hoffmann
12Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/0 30 mgr Karolina Janik
13Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/0 30 mgr Aleksandra Hoffmann
14Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/0 30 mgr Anastazja Zawiślak
15Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/0 30 mgr Karolina Janik
16Emocje i motywacje (ćwiczenia - Grupa: 11) Z/0 30 mgr Karolina Janik
17Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/0 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
18Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/0 30 dr Martyna Płudowska
19Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/0 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
20Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/0 30 dr Martyna Płudowska
21Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/0 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
22Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/0 30 dr Martyna Płudowska
23Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/0 30 dr Martyna Płudowska
24Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/0 30 dr Martyna Płudowska
25Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/0 30 dr Barbara Cichy-Jasiocha
26Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/0 30 mgr Izabela Woszczyńska
27Psychologia różnic indywidualnych (ćwiczenia - Grupa: 11) Z/0 30 mgr Izabela Woszczyńska
28Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/0 30 mgr Wioletta Ozga
29Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/0 30 mgr Wioletta Ozga
30Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/0 30 mgr Wioletta Ozga
31Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/0 30 mgr Kateryna Shchehelska
32Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/0 30 mgr Natalia Kopiś-Posiej
33Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/0 30 dr Paweł Fortuna
34Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/0 30 dr Magdalena Szubielska
35Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/0 30 dr Magdalena Szubielska
36Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/0 30 dr Paweł Fortuna
37Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/0 30 mgr Natalia Kopiś-Posiej
38Procesy poznawcze: uczenie się, pamięć, myślenie i decyzje (ćwiczenia - Grupa: 11) Z/0 30 mgr Natalia Kopiś-Posiej
Lektoraty
1Język angielski - CEF B1+ - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 27) Z/1 30 mgr Dorota Szymczyk
2Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 26) Z/1 30 mgr Dorota Szymczyk
3Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 28) Z/1 30 mgr Magdalena Matys
4Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 29) Z/1 30 mgr Magdalena Matys
5Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 30) Z/1 30 mgr Magdalena Matys
6Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 31) Z/1 30 dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
7Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 32) Z/1 30 dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
8Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 33) Z/1 30 dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
9Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu psychologicznym (lektorat - Grupa: 34) Z/1 30 dr Izabela Wiśniewska-Kędziora
10Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa: 1) Z/1 30 mgr Jianhua Yang
11Język chiński - CEF A1 (lektorat - Grupa: 2) Z/1 30 mgr Jianhua Yang
12Język francuski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 5) Z/1 30 mgr Maria Piwińska
13Język francuski - CEF B2 - Kurs ogólny z elementami języka akademickiego (lektorat - Grupa: 3) Z/1 30 mgr Maria Piwińska
14Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa: 3) Z/1 30 mgr Aleksandra Murat-Bednarz
15Język hiszpański - CEF B1 (lektorat - Grupa: 6) Z/1 30 mgr Aleksandra Murat-Bednarz
16Język niemiecki - CEF B1 (lektorat - Grupa: 4) Z/1 30 mgr Iwona Fijołek
17Język rosyjski - CEF A2+ (lektorat - Grupa: 2) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
18Język rosyjski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 4) Z/1 30 mgr Barbara Okulska
19Język włoski - CEF B1 (lektorat - Grupa: 4) Z/1 30 dr Elżbieta Kolbus
Wychowanie fizyczne
1Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 78) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
2Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 79) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
3Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa: 80) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
4Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 2) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
5Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 5) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
6Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 21) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
7Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 28) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
8Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 48) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
9Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 60) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
10Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 64) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
11Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 69) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
12Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa: 71) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
13Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Agnieszka Gołofit
14Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa: 38) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
15Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa: 61) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
16Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa: 50) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
17Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 23) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
18Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa: 44) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
19Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa: 6) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
20Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa: 43) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
21Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa: 65) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
22Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa: 70) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
23Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa: 76) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
24Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa: 29) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
25Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Arkadiusz Czarnecki
26Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 12) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
27Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 46) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
28Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 59) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
29Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 62) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
30Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa: 75) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
31Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Łukasz Harbuz
32Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 22) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
33Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 33) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
34Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Łukasz Harbuz
35Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 9) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
36Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 20) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
37Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa: 35) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
38Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 19) Zbo/0 30 mgr Piotr Olejarnik
39Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 57) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
40Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Piotr Olejarnik
41Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa: 26) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
42Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa: 45) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
43Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa: 74) Zbo/0 30 mgr Adam Piwiński
44Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa: 11) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
45Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Konrad Szczygieł
46Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 1) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
47Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 4) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
48Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 27) Zbo/0 30 mgr Anna Zarańska
49Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 37) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
50Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 41) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
51Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 49) Zbo/0 30 mgr Wojciech Paszek
52Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 67) Zbo/0 30 mgr Iwona Szyłejko
53Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa: 72) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
54Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 3) Zbo/0 30 mgr Arkadiusz Czarnecki
55Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 8) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
56Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 13) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
57Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 25) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
58Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 47) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
59Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 51) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
60Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 66) Zbo/0 30 mgr Jarosław Dobosz
61Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa: 77) Zbo/0 30 dr Joanna Kubińska
62Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa: 34) Zbo/0 30 mgr Agnieszka Gołofit
63Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)Zbo/0 60 mgr Agnieszka Gołofit
Specjalność 1 - Psychologia wspierania jakości życia
1Kierunki współczesnej psychologii (wykład)E/6 30 dr Justyna Iskra
2Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (wykład)E/3 30 dr hab. Ewa Rzechowska, prof. KUL
3Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/0 30 dr Justyna Iskra
4Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/0 30 dr Justyna Iskra
5Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/0 30 dr Justyna Iskra
6Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/0 30 dr Justyna Iskra
7Kierunki współczesnej psychologii (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/0 30 mgr Magda Tatara
8Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 1) Z/0 30 dr Monika Dacka
9Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 2) Z/0 30 dr Monika Dacka
10Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 3) Z/0 30 dr Monika Dacka
11Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 4) Z/0 30 dr Monika Dacka
12Psychologia rozwoju człowieka w biegu życia (ćwiczenia - Grupa: 5) Z/0 30 dr Monika Dacka
Specjalność 2 - Psychologia biznesu i przedsiębiorczości
1Podstawy psychologii biznesu (wykład)E/4 30 dr Tomasz Korulczyk
2Psychologia rozwoju człowieka (wykład)E/3 30 dr hab. Małgorzata Tatala, prof. KUL
3Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/0 30 mgr Anna Szumielewicz
4Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/0 30 mgr Justyna Nowicka
5Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/0 30 mgr Justyna Nowicka
6Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/0 30 mgr Anna Szumielewicz
7Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/0 30 dr Tomasz Korulczyk
8Podstawy psychologii biznesu (ćwiczenia - Grupa: 11) Z/0 30 dr Tomasz Korulczyk
9Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 6) Z/0 30 dr Monika Dacka
10Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 7) Z/0 30 mgr Bogumiła Krawiec
11Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 8) Z/0 30 mgr Bogumiła Krawiec
12Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 9) Z/0 30 mgr Bogumiła Krawiec
13Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 10) Z/0 30 mgr Bogumiła Krawiec
14Psychologia rozwoju człowieka (ćwiczenia - Grupa: 11) Z/0 30 dr Monika Dacka
15Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 1) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
16Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 2) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
17Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 3) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
18Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 4) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
19Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 5) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
20Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 6) Z/2 30 dr Aneta Przepiórka
21Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 7) Z/2 30 dr Piotr Mamcarz
22Podstawy multimediów (konwersatorium - Grupa: 8) Z/2 30 dr Piotr Mamcarz

Objaśnienia:
Zal/Pkt - Typ zaliczenia / Liczba punktów ECTS
E - egzamin
Z - zaliczenie na ocenę
Zbo - zaliczenie bez oceny
L.godz. - liczba godzin w semestrze