Wydział Nauk Humanistycznych
Hispanistyka (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 1   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-350 08:20 - 10:00 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - zintegrowane sprawności językowe A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Monika Łakuta
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
GG-350 10:00 - 11:40 T Język francuski II - drugi język romański (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Kévin Raynaud
CTW-102 11:40 - 12:30 T Logika (wykład)Ks. dr Robert Kublikowski
GG-350 12:30 - 14:10 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - gramatyka I (ćwiczenia - Grupa 1) dr Tomasz Niestorowicz
GG-350 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - gramatyka I (ćwiczenia - Grupa 2) dr Tomasz Niestorowicz
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
GG-350 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - wypowiedź ustna A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Leticia López Martínez
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Adam Piwiński
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 22) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-350 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - konwersacja i leksyka (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Leticia López Martínez
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-110B 12:30 - 14:10 T Historia literatury hiszpańskiej I (konwersatorium)dr Pablo de la Fuente de Pablo
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Jarosław Dobosz
GG-110B 14:10 - 15:00 T Historia literatury hiszpańskiej II (konwersatorium)dr Pablo de la Fuente de Pablo
GG-110B 15:00 - 16:40 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - zintegrowane sprawności językowe A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Monika Łakuta
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
GG-350 08:20 - 10:00 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - wypowiedź pisemna A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Monika Łakuta
GG-350 10:00 - 11:40 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - gramatyka II (ćwiczenia - Grupa 2) dr Tomasz Niestorowicz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 47) mgr Adam Piwiński
GG-350 11:40 - 13:20 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - gramatyka II (ćwiczenia - Grupa 1) dr Tomasz Niestorowicz
GG-243 12:30 - 14:10 T Język francuski I - drugi język romański (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Laurent Muller
GG-243 14:10 - 15:00 T Logika (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Danuta Matejczuk
GG-243 15:00 - 15:50 T Logika (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Danuta Matejczuk
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
GG-350 09:10 - 10:50 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - wypowiedź ustna A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Leticia López Martínez
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-350 10:50 - 12:30 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - konwersacja i leksyka (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Leticia López Martínez
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Anna Majerska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Agnieszka Gołofit
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-346 12:30 - 14:10 T Język francuski II - drugi język romański (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Kévin Raynaud
GG-346 14:10 - 15:50 T Praktyczna nauka języka hiszpańskiego - wypowiedź pisemna A1-A2 (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Monika Łakuta
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet (ćwiczenia - Grupa 72) mgr Wojciech Paszek
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Iwona Szyłejko
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Anna Majerska
GG-350 08:20 - 10:00 T Język francuski I - drugi język romański (ćwiczenia - Grupa 1) dr Paulina Mazurkiewicz
GG-243 10:00 - 11:40 T Historia Hiszpanii I (konwersatorium)dr Marcin Karkut
GG-243 11:40 - 12:30 T Historia Hiszpanii II (konwersatorium)dr Marcin Karkut
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 84) mgr Adam Piwiński
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 83) mgr Agnieszka Gołofit
HS-13 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 17) dr Joanna Kubińska

Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-02-04CTW-408 10:00 - 11:40 Logika (wykład)Ks. dr Robert Kublikowski

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 09:17