Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji
Prawo (niestacjonarne jednolite magisterskie)
Rok IV - Semestr 7   2020/2021



Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!

DataSalaGodz.od-doPrzedmiotProwadzący
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-03ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne (wykład)dr Katarzyna Miaskowska-Daszkiewicz
2020-10-03ONLINE 14:10 - 19:10 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-09ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
2020-10-09ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
2020-10-09ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo cywilne (seminarium)dr Jacek Trzewik
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-10ONLINE 14:10 - 17:30 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2020-10-10ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-11ONLINE 17:30 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-17ONLINE 08:20 - 13:20 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
2020-10-17ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie cywilne (wykład)dr Kinga Dróżdż-Chmiel
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-23ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
2020-10-23ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-24ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne (wykład)dr Katarzyna Miaskowska-Daszkiewicz
2020-10-24ONLINE 14:10 - 17:30 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2020-10-24ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-10-25ONLINE 17:30 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-07ONLINE 08:20 - 13:20 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
2020-11-07ONLINE 14:10 - 19:10 Retoryka prawnicza i kultura języka (wykład)dr Piotr Sławicki
2020-11-07ONLINE 14:10 - 19:10 Sądownictwo międzynarodowe (wykład)dr Anna Szarek-Zwijacz
2020-11-07ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (wykład)dr Adrian Zbiciak
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-08ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie cywilne (wykład)dr Kinga Dróżdż-Chmiel
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-13ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo cywilne (seminarium)dr Jacek Trzewik
2020-11-13ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
2020-11-13ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-14ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (wykład)dr Adrian Zbiciak
2020-11-14ONLINE 08:20 - 13:20 Retoryka prawnicza i kultura języka (wykład)dr Piotr Sławicki
2020-11-14ONLINE 08:20 - 13:20 Sądownictwo międzynarodowe (wykład)dr Anna Szarek-Zwijacz
2020-11-14ONLINE 14:10 - 17:30 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2020-11-14ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-15ONLINE 17:30 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-21ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne (wykład)dr Katarzyna Miaskowska-Daszkiewicz
2020-11-21ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne (wykład)dr Paulina Woś
2020-11-21ONLINE 14:10 - 19:10 Medycyna sądowa dla prawników (wykład)dr Grzegorz Skrobotowicz
2020-11-21ONLINE 14:10 - 19:10 Prawo własności przemysłowej (wykład)dr Krzysztof Dobieżyński
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-22ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie cywilne (wykład)dr Kinga Dróżdż-Chmiel
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-11-28ONLINE 08:20 - 12:30 Ekspertyza sądowa (konwersatorium)dr Joanna Dzierżanowska
2020-11-28ONLINE 08:20 - 12:30 Stosowanie prawa cywilnego (konwersatorium)mgr Olga Nowak-Dziwina
2020-11-28ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne (wykład)dr Katarzyna Miaskowska-Daszkiewicz
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-04ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo cywilne (seminarium)dr Jacek Trzewik
2020-12-04ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
2020-12-04ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-05ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (wykład)dr Adrian Zbiciak
2020-12-05ONLINE 08:20 - 13:20 Sądownictwo międzynarodowe (wykład)dr Anna Szarek-Zwijacz
2020-12-05ONLINE 08:20 - 13:20 Retoryka prawnicza i kultura języka (wykład)dr Piotr Sławicki
2020-12-05ONLINE 14:10 - 17:30 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2020-12-05ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-06ONLINE 17:30 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-12ONLINE 14:10 - 19:10 Medycyna sądowa dla prawników (wykład)dr Grzegorz Skrobotowicz
2020-12-12ONLINE 14:10 - 19:10 Prawo własności przemysłowej (wykład)dr Krzysztof Dobieżyński
2020-12-12ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne (wykład)dr Paulina Woś
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-13ONLINE 09:10 - 12:30 Stosowanie prawa cywilnego (konwersatorium)mgr Olga Nowak-Dziwina
2020-12-13ONLINE 09:10 - 12:30 Ekspertyza sądowa (konwersatorium)dr Joanna Dzierżanowska
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-18ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
2020-12-18ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo cywilne (seminarium)dr Jacek Trzewik
2020-12-18ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-19ONLINE 08:20 - 10:00 Sądownictwo międzynarodowe (wykład)dr Anna Szarek-Zwijacz
2020-12-19ONLINE 08:20 - 10:00 Retoryka prawnicza i kultura języka (wykład)dr Piotr Sławicki
2020-12-19ONLINE 08:20 - 10:00 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (wykład)dr Adrian Zbiciak
2020-12-19ONLINE 10:00 - 13:20 Retoryka prawnicza i kultura języka (ćwiczenia)dr Piotr Sławicki
2020-12-19ONLINE 10:00 - 13:20 Sądownictwo międzynarodowe (ćwiczenia)dr Anna Szarek-Zwijacz
2020-12-19ONLINE 10:00 - 13:20 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (ćwiczenia)dr Adrian Zbiciak
2020-12-19ONLINE 14:10 - 17:30 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2020-12-19ONLINE 17:30 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2020-12-20ONLINE 16:40 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-09ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie cywilne (wykład)dr Kinga Dróżdż-Chmiel
2021-01-09ONLINE 14:10 - 16:40 Retoryka prawnicza i kultura języka (ćwiczenia)dr Piotr Sławicki
2021-01-09ONLINE 14:10 - 16:40 Sądownictwo międzynarodowe (ćwiczenia)dr Anna Szarek-Zwijacz
2021-01-09ONLINE 14:10 - 16:40 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (ćwiczenia)dr Adrian Zbiciak
2021-01-09ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-10ONLINE 08:20 - 13:20 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-15ONLINE 18:20 - 20:50 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-16ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne (wykład)dr Katarzyna Miaskowska-Daszkiewicz
2021-01-16ONLINE 14:10 - 19:10 Prawo własności przemysłowej (wykład)dr Krzysztof Dobieżyński
2021-01-16ONLINE 14:10 - 19:10 Medycyna sądowa dla prawników (wykład)dr Grzegorz Skrobotowicz
2021-01-16ONLINE 14:10 - 19:10 Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne (wykład)dr Paulina Woś
NIEDZIELA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-17ONLINE 08:20 - 13:20 Postępowanie cywilne (wykład)dr Kinga Dróżdż-Chmiel
2021-01-17ONLINE 14:10 - 16:40 Prawo handlowe (wykład)dr Dariusz Bucior
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-22ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo finansowe (seminarium)dr hab. Monika Münnich
2021-01-22ONLINE 16:40 - 20:00 Postępowanie karne (seminarium)dr Marek Smarzewski
2021-01-22ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo karne (seminarium)dr Sławomir Hypś
2021-01-22ONLINE 16:40 - 20:00 Prawo cywilne (seminarium)dr Jacek Trzewik
SOBOTA (Zajęcia w cyklu nieregularnym)
2021-01-23ONLINE 08:20 - 11:40 Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne - warsztaty (ćwiczenia)mgr Andrzej Lutyński
2021-01-23ONLINE 12:30 - 15:00 Sądownictwo międzynarodowe (ćwiczenia)dr Anna Szarek-Zwijacz
2021-01-23ONLINE 12:30 - 15:00 Postępowanie w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe (ćwiczenia)dr Adrian Zbiciak
2021-01-23ONLINE 12:30 - 15:00 Retoryka prawnicza i kultura języka (ćwiczenia)dr Piotr Sławicki
2021-01-23ONLINE 15:50 - 20:00 Prawo handlowe (ćwiczenia)mgr Zuzanna Pyryt

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2021-01-22 17:19