Wydział Nauk Humanistycznych
Filologia Klasyczna (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2   2019/2020



SalaGodz.od-doCyklPrzedmiotProwadzący
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne)
GG-370 08:20 - 10:00 T Teksty greckie (ćwiczenia)dr hab. Ewa Osek, prof. KUL
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 2) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 1) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 3) mgr Arkadiusz Czarnecki
GG-368 10:00 - 10:50 T Historia starożytnej Grecji i Rzymu (wykład)prof. dr hab. Agnieszka Dziuba
GG-368 10:50 - 12:30 T Historia literatury łacińskiej - zarys (wykład)prof. dr hab. Agnieszka Dziuba
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 5) mgr Piotr Olejarnik
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 6) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 4) dr Joanna Kubińska
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 8) mgr Jarosław Dobosz
GG-362 12:30 - 14:10 T Teksty łacińskie (ćwiczenia)dr Wojciech Kopek
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 10) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 12) mgr Adam Piwiński
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 7) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 9) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - step aerobik (ćwiczenia - Grupa 11) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 13) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 15) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski (ćwiczenia - Grupa 16) mgr Adam Piwiński
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 14) mgr Wojciech Paszek
CN-204 15:00 - 16:40 T Przedsiębiorczość (warsztaty - Grupa 1) dr Agnieszka Strycharczuk
HS-01A 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-13 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-4 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
WTOREK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 78) mgr Piotr Olejarnik
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 18) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 19) mgr Piotr Olejarnik
GG-368 10:00 - 11:40 T Historia literatury greckiej - zarys (wykład)dr hab. Iwona Wieżel
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 21) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 23) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 24) mgr Adam Piwiński
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 22) dr Joanna Kubińska
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 20) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 26) mgr Wojciech Paszek
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 25) mgr Jarosław Dobosz
GG-370 11:40 - 13:20 T Teksty greckie (ćwiczenia)dr hab. Ewa Osek, prof. KUL
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 28) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 30) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (ćwiczenia - Grupa 29) mgr Adam Piwiński
HS-01A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - pływanie (ćwiczenia - Grupa 32) mgr Iwona Szyłejko
HS-7A 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 27) mgr Anna Zarańska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 31) mgr Jarosław Dobosz
HS-7C 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 33) mgr Wojciech Paszek
HS-01A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - pływanie kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Iwona Szyłejko
HS-110 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - Total Body Condition (ćwiczenia - Grupa 34) mgr Agnieszka Gołofit
GG-370 15:00 - 16:40 T Teksty łacińskie (ćwiczenia)dr Wojciech Kopek
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
ŚRODA (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 79) mgr Anna Zarańska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 36) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 38) mgr Agnieszka Gołofit
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 40) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet (ćwiczenia - Grupa 35) mgr Anna Zarańska
HS-13 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 39) mgr Piotr Olejarnik
GG-362 10:50 - 12:30 T Wprowadzenie w stylistykę łacińską (konwersatorium)dr Wojciech Kopek
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 42) mgr Piotr Olejarnik
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 44) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 43) mgr Jarosław Dobosz
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 46) mgr Adam Piwiński
HS-13 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet (ćwiczenia - Grupa 45) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 41) mgr Iwona Szyłejko
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 47) dr Joanna Kubińska
GG-370 12:30 - 14:10 T Teksty greckie (ćwiczenia)dr hab. Ewa Osek, prof. KUL
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 48) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - fitball (ćwiczenia - Grupa 50) dr Joanna Kubińska
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 51) mgr Jarosław Dobosz
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 53) mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 52) mgr Wojciech Paszek
HS-110 17:30 - 19:10 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)dr Joanna Kubińska
HS-01A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Adam Piwiński
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Wojciech Paszek
HS-4 20:00 - 21:40 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Jarosław Dobosz
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-105 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne (ćwiczenia - Grupa 80) mgr Adam Piwiński
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 54) mgr Anna Zarańska
HS-110 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 55) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 56) mgr Agnieszka Gołofit
HS-110 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - fitness (ćwiczenia - Grupa 58) mgr Anna Zarańska
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 59) mgr Adam Piwiński
HS-7C 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (ćwiczenia - Grupa 57) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 60) mgr Wojciech Paszek
HS-110 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - circle body shape (ćwiczenia - Grupa 61) mgr Anna Zarańska
HS-01A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 62) mgr Agnieszka Gołofit
HS-4 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 63) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 64) mgr Iwona Szyłejko
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 65) mgr Wojciech Paszek
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 66) mgr Jarosław Dobosz
GG-235 13:20 - 15:00 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 6) mgr Barbara Okulska
HS-7B 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 68) mgr Jarosław Dobosz
HS-7A 14:10 - 15:50 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 67) mgr Iwona Szyłejko
GG-235 15:00 - 16:40 T Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 5) mgr Barbara Okulska
HS-7B 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet (sekcja sportowa)mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A 19:10 - 20:50 T Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn (sekcja sportowa)mgr Piotr Olejarnik
HS-7A 20:50 - 22:30 T Wychowanie fizyczne- piłka siatkowa kobiet (sekcja sportowa)mgr Agnieszka Gołofit
PIĄTEK (Zajęcia cykliczne)
HS-7B 07:30 - 09:10 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 69) mgr Anna Zarańska
HS-7B 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 71) mgr Anna Zarańska
HS-7A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 70) mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-01A 09:10 - 10:50 T Wychowanie fizyczne - nordic walking (ćwiczenia - Grupa 75) mgr Adam Piwiński
HS-7B 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - badminton (ćwiczenia - Grupa 73) mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A 10:50 - 12:30 T Wychowanie fizyczne - tenis stołowy (ćwiczenia - Grupa 72) dr Joanna Kubińska
HS-7C 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - gry sportowe (ćwiczenia - Grupa 76) mgr Adam Piwiński
HS-4 12:30 - 14:10 T Wychowanie fizyczne - tenis ziemny (ćwiczenia - Grupa 77) dr Joanna Kubińska

Cykl:
T: każdy tydzień1 - pierwszy tydzień
A: nieparzysty tydzień2 - drugi tydzień
B: parzysty tydzień3 - trzeci tydzień
C: 1 i 2 tydzień4 - czwarty tydzień
D: 3 i 4 tydzień

Ostatnia aktualizacja: 2020-12-01 17:19