☰
☰
Menu
Logowanie
Pomoc
Informator
BIP
Telefony
Pracownicy
Rozkład zajęć
Plan studiów
Przedmioty
Prace dyplomowe
Publikacje
e-KUL
Rozkład zajęć
Wydział Nauk Społecznych
Ekonomia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2 2023/2024
Wszystkie
Bieżący tydzień
Następny tydzień
Zmiany w planie
Egzaminy
Rozkład zajęć od: 2024-04-22 do 2024-04-28
Sala
Godz.od-do
Przedmiot
Prowadzący
PONIEDZIAŁEK
CTW-104
09:10 - 10:50
Mikroekonomia
(wykład)
zajęcia hybrydowe
dr Katarzyna Ziętek-Kwaśniewska
C-933
10:50 - 12:30
Język rosyjski - CEF B2+ - Kurs specjalistyczny
(lektorat - Grupa 404)
mgr Barbara Okulska
C-421
10:50 - 12:30
Technologie analityczne w pracy ekonomisty
(laboratorium - Grupa 2)
mgr Zdzisław Błasiak
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 7)
mgr Anna Zarańska
HS-7A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 5)
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-421
12:30 - 14:10
Technologie analityczne w pracy ekonomisty
(laboratorium - Grupa 3)
mgr Zdzisław Błasiak
HS-7B
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 9)
mgr Anna Zarańska
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 10)
mgr Wojciech Paszek
mgr Piotr Olejarnik
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 11)
mgr Jarosław Dobosz
C-421
14:10 - 15:50
Technologie analityczne w pracy ekonomisty
(laboratorium - Grupa 4)
mgr Zdzisław Błasiak
CN-106
15:50 - 17:30
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 2)
dr Anna Dąbkowska
C-933
17:30 - 19:10
Język rosyjski - CEF B1
(lektorat - Grupa 402)
mgr Barbara Okulska
HS-7A
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet
(sekcja sportowa)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Łukasz Harbuz
HS-13
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
WTOREK
HS-105
07:30 - 09:10
Wychowanie fizyczne
(ćwiczenia - Grupa 75)
mgr Anna Zarańska
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-719
09:10 - 10:50
Język rosyjski - CEF A2+
(lektorat - Grupa 401)
mgr Barbara Okulska
C-324
09:10 - 10:50
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 3)
dr Anna Dąbkowska
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 15)
mgr Anna Zarańska
mgr Jarosław Dobosz
HS-4
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa
(ćwiczenia - Grupa 16)
mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-203
10:50 - 12:30
Zarządzanie projektami
(konwersatorium)
zajęcia hybrydowe
dr Judyta Przyłuska-Schmitt
C-417
12:30 - 14:10
Algebra liniowa
(ćwiczenia - Grupa 3)
dr hab. Lech Gruszecki
C-324
12:30 - 14:10
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 2)
dr Anna Dąbkowska
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 76)
mgr Wojciech Paszek
mgr Anna Zarańska
HS-7A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 25)
mgr Piotr Olejarnik
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 28)
mgr Jarosław Dobosz
C-417
14:10 - 15:50
Algebra liniowa
(ćwiczenia - Grupa 2)
dr hab. Lech Gruszecki
CTW-104
14:10 - 15:50
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr Anna Dąbkowska
C-417
15:50 - 17:30
Algebra liniowa
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr hab. Lech Gruszecki
C-906
17:30 - 19:10
Nauki o organizacji
(konwersatorium)
mgr Marlena Gołębiowska
C-719
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Konrad Szczygieł
HS-7B
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Zuzanna Duma
ŚRODA
C-623
07:30 - 09:10
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 3)
dr Anna Dąbkowska
C-623
09:10 - 10:50
Mikroekonomia
(ćwiczenia - Grupa 1)
dr Anna Dąbkowska
C-421
09:10 - 10:50
Technologie analityczne w pracy ekonomisty
(laboratorium - Grupa 5)
mgr Zdzisław Błasiak
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 31)
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
HS-110
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 33)
dr Joanna Kubińska
mgr Anna Zarańska
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 32)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 30)
mgr Jarosław Dobosz
CTW-205
10:50 - 12:30
Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym
(lektorat - Grupa 453)
mgr Agnieszka Gryta
C-421
10:50 - 12:30
Technologie analityczne w pracy ekonomisty
(laboratorium - Grupa 1)
mgr Zdzisław Błasiak
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 36)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 38)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 35)
dr Joanna Kubińska
HS-01A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 40)
mgr Jarosław Dobosz
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 46)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Anna Zarańska
CTW-104
14:10 - 15:50
Podstawy finansów
(wykład)
dr Krzysztof Bednarz
HS-7A
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Łukasz Harbuz
CZWARTEK
CTW-204
07:30 - 09:10
Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym
(lektorat - Grupa 440)
mgr Ewa Stępniak
CTW-205
07:30 - 09:10
Język hiszpański - CEF B1
(lektorat - Grupa 406)
mgr Karolina Sieńko-Flis
C-933
07:30 - 09:10
Język hiszpański - CEF B1
(lektorat - Grupa 407)
mgr Justyna Pyszczek-Bulak
C-408
09:10 - 10:50
Economic problems in the world
(konwersatorium)
dr Judyta Przyłuska-Schmitt
CN-P11
09:10 - 10:50
Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym
(lektorat - Grupa 435)
mgr Agnieszka Gryta
HS-13
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet
(ćwiczenia - Grupa 51)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 54)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 60)
mgr Anna Zarańska
mgr Jarosław Dobosz
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 62)
mgr Arkadiusz Czarnecki
CTW-104
14:10 - 15:50
Ekonomika przedsiębiorstwa
(wykład)
dr Dorota Jegorow
C-933
15:50 - 17:30
Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym
(lektorat - Grupa 436)
mgr Ewa Stępniak
HS-7C
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet
(sekcja sportowa)
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-719
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - szachy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Konrad Szczygieł
HS-13
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-7B
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Zuzanna Duma
PIĄTEK
C-906
09:10 - 10:50
Pieniądz w gospodarce
(konwersatorium)
dr Piotr Bolibok
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 64)
dr Joanna Kubińska
mgr Piotr Olejarnik
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-324
10:50 - 12:30
Rola państwa w gospodarce
(konwersatorium)
dr Piotr Bolibok
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 69)
mgr Anna Zarańska
dr Joanna Kubińska
CN-P11
12:30 - 14:10
Język angielski - CEF B1 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym
(lektorat - Grupa 438)
mgr Ewa Stępniak
C-618
14:10 - 15:50
Algebra liniowa
(wykład)
dr hab. Lech Gruszecki
Ostatnia aktualizacja:
2024-04-25 17:16
Drukuj
Plan studiów