☰
☰
Menu
Logowanie
Pomoc
Informator
BIP
Telefony
Pracownicy
Rozkład zajęć
Plan studiów
Przedmioty
Prace dyplomowe
Publikacje
e-KUL
Rozkład zajęć
Wydział Nauk Społecznych
Socjologia (stacjonarne I stopnia)
Rok I - Semestr 2 2023/2024
Wszystkie
Bieżący tydzień
Następny tydzień
Zmiany w planie
Egzaminy
Rozkład zajęć od: 2024-04-01 do 2024-04-07
Sala
Godz.od-do
Przedmiot
Prowadzący
ŚRODA
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 31)
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
HS-110
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 33)
dr Joanna Kubińska
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka nożna mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 32)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-13
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet
(ćwiczenia - Grupa 34)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 30)
mgr Jarosław Dobosz
C-919
10:50 - 12:30
Rodzina w kontekście lokalnym i globalnym
(konwersatorium)
dr Małgorzata Szyszka
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 36)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-110
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 38)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-13
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 39)
mgr Piotr Olejarnik
mgr Anna Zarańska
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 35)
dr Joanna Kubińska
HS-01A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 40)
mgr Jarosław Dobosz
C-318
12:30 - 14:10
Przedsiębiorczość
(warsztaty)
prof. dr hab. Ryszard Zajączkowski
HS-7B
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 43)
dr Joanna Kubińska
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 46)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Anna Zarańska
HS-7A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 68)
mgr Piotr Olejarnik
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 47)
mgr Wojciech Paszek
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
14:10 - 15:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 41)
mgr Wojciech Paszek
mgr Agnieszka Gołofit
C-306
15:50 - 17:30
Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II
(wykład)
Ks. dr hab. Maciej Hułas
CTW-205
17:30 - 19:10
Język angielski - CEF B1
(lektorat - Grupa 457)
mgr Magdalena Matys
HS-13
17:30 - 19:10
Wychowanie fizyczne - ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Anna Zarańska
HS-7B
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - piłka nożna kobiet
(sekcja sportowa)
mgr Zuzanna Duma
HS-01A
20:00 - 21:40
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Jarosław Dobosz
HS-7C
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - koszykówka mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Wojciech Paszek
CZWARTEK
C-318
09:10 - 10:50
Elementy ekonomii
(konwersatorium)
dr hab. Dariusz Staszczak
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 49)
mgr Piotr Olejarnik
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 48)
mgr Anna Zarańska
HS-13
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - siłownia kobiet
(ćwiczenia - Grupa 51)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-7C
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 50)
mgr Jarosław Dobosz
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 53)
mgr Piotr Olejarnik
HS-110
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 55)
mgr Agnieszka Gołofit
HS-7A
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 52)
mgr Jarosław Dobosz
HS-13
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - siłownia mężczyzn
(ćwiczenia - Grupa 56)
mgr Wojciech Paszek
mgr Anna Zarańska
HS-7C
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 54)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7B
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 59)
mgr Piotr Olejarnik
HS-7C
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy
(ćwiczenia - Grupa 60)
mgr Anna Zarańska
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - tenis ziemny
(ćwiczenia - Grupa 62)
mgr Arkadiusz Czarnecki
C-306
14:10 - 15:50
Historia katolickiej nauki społecznej i myśl społeczna Jana Pawła II
(ćwiczenia)
Ks. dr Marek Wodawski
HS-7C
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - koszykówka kobiet
(sekcja sportowa)
mgr Arkadiusz Czarnecki
HS-7A
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Piotr Olejarnik
HS-7B
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - tenis stołowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
dr Joanna Kubińska
HS-13
19:10 - 20:50
Wychowanie fizyczne - trójbój siłowy kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
HS-14
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - sporty walki kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Marcin Frelich
HS-7B
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - badminton kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Zuzanna Duma
HS-7C
20:50 - 22:30
Wychowanie fizyczne - lekkoatletyka kobiet i mężczyzn
(sekcja sportowa)
mgr Katarzyna Dziechcierewicz
PIĄTEK
CTW-205
07:30 - 09:10
Język niemiecki - CEF B1
(lektorat - Grupa 402)
mgr Magdalena Szulga
HS-7B
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 65)
mgr Anna Zarańska
HS-110
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - fitness kobiet
(ćwiczenia - Grupa 66)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Wojciech Paszek
HS-7A
09:10 - 10:50
Wychowanie fizyczne - piłka siatkowa kobiet
(ćwiczenia - Grupa 64)
dr Joanna Kubińska
HS-7B
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - badminton
(ćwiczenia - Grupa 69)
mgr Anna Zarańska
HS-4
10:50 - 12:30
Wychowanie fizyczne - wspinaczka sportowa
(ćwiczenia - Grupa 71)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Wojciech Paszek
HS-01A
12:30 - 14:10
Wychowanie fizyczne - nordic walking
(ćwiczenia - Grupa 58)
mgr Agnieszka Gołofit
mgr Anna Zarańska
Ostatnia aktualizacja:
2024-03-29 13:16
Drukuj
Plan studiów