Wydział Nauk Społecznych
Ekonomia (stacjonarne I stopnia)
Rok II - Semestr 4
2022/2023
Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!
Data | Sala | Godz.od-do | Przedmiot | Prowadzący |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-03-16 | C-405 | 09:10 - 10:50 | Podstawy ekonometrii (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Henryk Ponikowski |
2023-03-16 | C-925 | 12:30 - 14:10 | Podstawy ekonometrii (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Henryk Ponikowski |
2023-03-16 | C-515 | 14:10 - 15:50 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 3) | mgr Anna Mizak |
2023-03-16 | C-515 | 15:50 - 17:30 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 1) | mgr Anna Mizak |
2023-03-30 | C-306 | 09:10 - 10:50 | Finanse publiczne
(ćwiczenia - Grupa 3) zajęcia hybrydowe | mgr Anna Krawczyk-Sawicka |
2023-03-30 | WMP-809 | 10:00 - 11:40 | Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 242) | mgr Agnieszka Turska |
2023-03-30 | CN-P11 | 12:30 - 14:10 | Finanse publiczne (ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Anna Krawczyk-Sawicka |
2023-03-30 | CN-P11 | 14:10 - 15:50 | Finanse publiczne (ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Anna Krawczyk-Sawicka |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-03 | ONLINE | 07:30 - 09:10 | Finanse publiczne
(ćwiczenia - Grupa 3) zajęcia hybrydowe | mgr Anna Krawczyk-Sawicka |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-19 | C-501 | 12:30 - 14:10 | Polityka gospodarcza (wykład) | dr Jerzy Michałowski |
2023-04-19 | WMP-809 | 16:40 - 18:20 | Język angielski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 242) | mgr Agnieszka Turska |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-24 | C-507 | 14:10 - 15:50 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 5) | mgr Anna Mizak |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-25 | C-507 | 09:10 - 10:50 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 2) | mgr Anna Mizak |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-04-27 | C-416 | 14:10 - 15:50 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 3) | mgr Anna Mizak |
2023-04-27 | C-416 | 15:50 - 17:30 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 1) | mgr Anna Mizak |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-10 | GG-213 | 10:50 - 12:30 | Język rosyjski - CEF B2 - Kurs specjalistyczny o profilu biznesowym (lektorat - Grupa 204) | mgr Barbara Okulska |
2023-05-10 | C-307 | 12:30 - 14:10 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 5) | mgr Anna Mizak |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-12 | C-1039 | 09:10 - 10:50 | Efektywność projektów inwestycyjnych (wykład) | dr Robert Pankiewicz |
2023-05-12 | C-613 | 12:30 - 14:10 | Proseminarium - ekonomia i finanse (proseminarium - Grupa 2) | dr hab. Dariusz Staszczak |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-22 | C-512 | 09:10 - 10:50 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 6) | mgr Anna Mizak |
2023-05-22 | C-512 | 10:50 - 12:30 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 4) | mgr Anna Mizak |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-23 | C-421 | 17:30 - 19:10 | Rachunkowość finansowa (laboratorium - Grupa 1) | mgr Anna Mizak |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-05-26 | C-803 | 10:50 - 12:30 | Podstawy ekonometrii (ćwiczenia - Grupa 2) | dr Henryk Ponikowski |
2023-05-26 | C-803 | 12:30 - 14:10 | Podstawy ekonometrii (ćwiczenia - Grupa 1) | dr Henryk Ponikowski |
2023-05-26 | C-803 | 14:10 - 15:50 | Podstawy ekonometrii (ćwiczenia - Grupa 3) | dr Henryk Ponikowski |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) | ||||
2023-06-15 | C-503 | 09:10 - 10:50 | Gospodarka żywnościowa (wykład) | dr Maria Zuba-Ciszewska |
2023-06-15 | C-919 | 17:30 - 19:10 | Rachunkowość finansowa (wykład) | dr Robert Pankiewicz |
Cykl:
T: każdy tydzień | 1 - pierwszy tydzień |
A: nieparzysty tydzień | 2 - drugi tydzień |
B: parzysty tydzień | 3 - trzeci tydzień |
C: 1 i 2 tydzień | 4 - czwarty tydzień |
D: 3 i 4 tydzień |
Ostatnia aktualizacja: 2024-04-18 14:16