oferta KUL dla biznesu

Nazwa oferty: WeChat- komunikator w biznesie z Chińczykami

Opis oferty: WeChat

Dyscyplina: literaturoznawstwo

Koordynator dyscypliny:
mgr inż. Eugeniusz Hyz
Broker Komercjalizacji
e-mail: eugeniuszhyz1@kul.lublin.pl
tel. + 48 81 454 56 86

Przedmiotem oferty Katedry Sinologii Instytutu Literaturoznawstwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II są usługi eksperckie dotyczące WeChat-a.

 

WeChat-a jako komunikator w biznesie. 

 

Chińska aplikacja WeChat jest nie tylko niezbędnym narzędziem w budowaniu relacji osobistych, przewyższającym inne elektroniczne sposoby kontaktu, ale w pewnych aspektach może pozwalać na bardziej bezpośredni kontakt niż rzeczywista relacja.WeChat sprawia, że komunikacja biznesowa wykracza poza biuro, Chińczycy po godzinach pracy wciąż chętnie utrzymują kontakt, ale podejmowane tematy często schodzą na tematy pozabiznesowe. Aplikacja dodatkowo posiada tę przewagę nad mailem służbowym, który jest rzadko sprawdzany, czy telefonem stacjonarnym, który nie zawsze może zostać odebrany, że umożliwia on bardzo szybką komunikację. WeChat posiada zalety umożliwiające łatwy kontakt z Chińczykami, niesie też ze sobą zagrożenia, ponieważ wszystkie przesyłane dokumenty mogą być przeglądane przez chińską stronę rządową.

 

W dobie pandemii  ranga największego w Chinach komunikatora bardzo wzrosła. Jest on jest niezbędny w nawiązaniu, podtrzymaniu relacji biznesowych z Chińczykami.

 

Eksperci z Katedry Sinologii KUL oferują usługi doradcze, usługi eksperckie, opinie, ekspertyzy, autorskie programy szkoleń związane z rozwijaniem wiedzy na temat WeChat-a.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty.