Sala | Godz.od-do | Cykl | Przedmiot | Prowadzący |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia cykliczne) |
CH-19 |
15:00 - 18:20 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-10-16 do 2024-01-15 | mgr Agnieszka Karczewska |
CH-21 |
15:00 - 18:20 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: rany przewlekłe i przetoki, leczenie żywieniowe
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-10-09 do 2024-01-08 | dr Iwona Dębińska |
CH-19 |
18:20 - 21:40 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(ćwiczenia - Grupa 2) Od: 2023-10-16 do 2024-01-15 | mgr Marta Miśkiewicz |
CH-21 |
18:20 - 21:40 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: rany przewlekłe i przetoki, leczenie żywieniowe
(ćwiczenia - Grupa 2) Od: 2023-10-09 do 2024-01-08 | mgr Agnieszka Smolarz |
WTOREK (Zajęcia cykliczne) |
WMP-201 |
15:00 - 16:40 |
T |
Język angielski - CEF B2+ - Kurs specjalistyczny
(lektorat - Grupa 471) Od: 2023-10-01 do 2023-12-05 | mgr Katarzyna Plebanek-Karolak |
WMP-505 |
15:00 - 16:40 |
T |
Język angielski - CEF B2+ - Kurs specjalistyczny
(lektorat - Grupa 471) Od: 2023-12-12 do 2024-01-28 | mgr Katarzyna Plebanek-Karolak |
WMP-22 |
16:40 - 18:20 |
T |
Informacja naukowa
(wykład) Od: 2023-12-12 do 2024-01-23 | dr Joanna Nastalska-Wiśnicka |
CH-119 |
16:40 - 18:20 |
T |
Statystyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-11-07 do 2023-12-05 | dr Małgorzata Nowak-Kępczyk |
CH-119 |
16:40 - 18:20 |
T |
Statystyka medyczna
(wykład) Od: 2023-10-03 do 2023-10-31 | dr Małgorzata Nowak-Kępczyk |
CH-119 |
18:20 - 20:00 |
T |
Statystyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-10-03 do 2023-10-31 | dr Małgorzata Nowak-Kępczyk |
CH-119 |
18:20 - 20:00 |
T |
Statystyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 2) Od: 2023-11-07 do 2023-12-05 | dr Małgorzata Nowak-Kępczyk |
CH-119 |
20:00 - 21:40 |
T |
Statystyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 2) Od: 2023-10-03 do 2023-10-31 | dr Małgorzata Nowak-Kępczyk |
ŚRODA (Zajęcia cykliczne) |
ICBN-008 |
15:00 - 18:20 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(wykład) Od: 2023-11-15 do 2024-01-03 | dr Cecylia Olszak |
ICBN-008 |
18:20 - 20:50 |
T |
Dydaktyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-11-15 do 2023-11-29 | mgr Aleksandra Jarząbek |
CZWARTEK (Zajęcia cykliczne) |
ICBN-008 |
15:00 - 16:40 |
T |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: rany przewlekłe i przetoki, leczenie żywieniowe
(wykład) | dr Iwona Dębińska |
ICBN-008 |
16:40 - 19:10 |
T |
Dydaktyka medyczna
(wykład) Od: 2023-10-19 do 2023-11-30 | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
ICBN-008 |
16:40 - 20:50 |
T |
Poradnictwo w pielęgniarstwie
(ćwiczenia - Grupa 1) Od: 2023-10-05 do 2023-10-12 | mgr Bożena Ostrowska |
Uwaga! Niektóre zajęcia odbywają się w cyklu nieregularnym. Proszę sprawdzić poniżej!!!
Data | Sala | Godz.od-do | Przedmiot | Prowadzący |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-04 | ICBN-008 |
15:00 - 18:20 |
Poradnictwo w pielęgniarstwie
(wykład) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-06 | B-008 |
16:40 - 20:50 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(wykład) | dr Beata Chilimoniuk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-11 | ICBN-008 |
15:00 - 17:30 |
Poradnictwo w pielęgniarstwie
(wykład) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-13 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-10-13 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-18 | ICBN-008 |
15:00 - 17:30 |
Poradnictwo w pielęgniarstwie
(wykład) | dr Marzena Szuster |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-19 | ICBN-008 |
19:10 - 21:40 |
Dydaktyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Aleksandra Jarząbek |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-20 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-10-20 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-25 | ICBN-008 |
15:00 - 17:30 |
Dydaktyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Aleksandra Jarząbek |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-10-27 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-10-27 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-11-08 | ICBN-008 |
15:00 - 17:30 |
Dydaktyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Aleksandra Jarząbek |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-11-10 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-11-10 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-11-16 | ICBN-008 |
13:20 - 15:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach ostrych i przewlekłych
(seminarium) | dr Iwona Dębińska |
2023-11-16 | CH-119 |
19:10 - 20:50 |
Edukacja zdrowotna i terapeutyczna w zdrowiu i w chorobie
(seminarium) | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
2023-11-16 | ICBN-008 |
19:10 - 20:50 |
Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna
(seminarium) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-11-17 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-11-17 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
2023-11-24 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-11-24 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-11-30 | ICBN-008 |
13:20 - 15:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach ostrych i przewlekłych
(seminarium) | dr Iwona Dębińska |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-12-06 | ICBN-008 |
18:20 - 20:00 |
Dydaktyka medyczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Aleksandra Jarząbek |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-12-07 | ICBN-008 |
16:40 - 18:20 |
Dydaktyka medyczna
(wykład) | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
2023-12-07 | CH-119 |
18:20 - 20:00 |
Edukacja zdrowotna i terapeutyczna w zdrowiu i w chorobie
(seminarium) | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
2023-12-07 | ICBN-008 |
18:20 - 20:00 |
Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna
(seminarium) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-12-08 | B-008 |
15:00 - 19:10 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(wykład) | dr Beata Chilimoniuk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-12-13 | ICBN-008 |
18:20 - 20:00 |
Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna
(seminarium) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2023-12-15 | CH-119 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2023-12-15 | CH-119 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
2023-12-22 | B-008 |
15:00 - 19:10 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(wykład) | dr Beata Chilimoniuk |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-04 | ICBN-008 |
13:20 - 15:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach ostrych i przewlekłych
(seminarium) | dr Iwona Dębińska |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-05 | B-008 |
15:00 - 19:10 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(wykład) | dr Beata Chilimoniuk |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-10 | ICBN-008 |
15:00 - 16:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(wykład) | dr Cecylia Olszak |
2024-01-10 | CH-119 |
16:40 - 19:10 |
Edukacja zdrowotna i terapeutyczna w zdrowiu i w chorobie
(seminarium) | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
2024-01-10 | ICBN-008 |
16:40 - 18:20 |
Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna
(seminarium) | dr Marzena Szuster |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-11 | ICBN-008 |
13:20 - 15:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach ostrych i przewlekłych
(seminarium) | dr Iwona Dębińska |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-12 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2024-01-12 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
PONIEDZIAŁEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-15 | CH-21 |
16:40 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: rany przewlekłe i przetoki, leczenie żywieniowe
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Iwona Dębińska |
2024-01-15 | CH-21 |
18:20 - 20:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: rany przewlekłe i przetoki, leczenie żywieniowe
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Agnieszka Smolarz |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-17 | ICBN-008 |
18:20 - 20:50 |
Edukacja zdrowotna i terapeutyczna w zdrowiu i w chorobie
(seminarium) | dr Anna Irzmańska-Hudziak |
CZWARTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-18 | ICBN-008 |
13:20 - 15:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach ostrych i przewlekłych
(seminarium) | dr Iwona Dębińska |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-19 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2024-01-19 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |
WTOREK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-23 | CH-19 |
18:20 - 20:00 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(ćwiczenia - Grupa 1) | mgr Agnieszka Karczewska |
2024-01-23 | CH-19 |
20:00 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: niewydolność krążenia i zaburzenia rytmu, nadciśnienie tętnicze, niewydolność oddechowa, cukrzyca
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Marta Miśkiewicz |
ŚRODA (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-24 | ICBN-008 |
15:00 - 16:40 |
Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna
(seminarium) | dr Marzena Szuster |
PIĄTEK (Zajęcia w cyklu nieregularnym) |
2024-01-26 | CH-19 |
15:00 - 18:20 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 1) | dr Beata Chilimoniuk |
2024-01-26 | CH-19 |
18:20 - 21:40 |
Opieka i edukacja terapeutyczna w chorobach przewlekłych, w tym: leczenie nerkozastępcze, tlenoterapia ciągła i wentylacja mechaniczna
(ćwiczenia - Grupa 2) | mgr Piotr Jarmoluk |